Dzisiaj obrączkowanie w Redzie, możliwe że imiona też zostaną przyznane bo zgłaszanie imion było do 14.05. w zeszłym roku podczas obroczkowania wybrzmiały imiona. Szkoda że ten konkurs jest tak beznadziejnie zorganizowany, w komentarzach wolna amerykanka...
Możesz coś więcej powiedzieć o maluchach? Z podglądu 3 wyglądają na duże a jeden to maluch. Czy faktycznie 2 chłopaków jest większych a jeden to krasnal?