Pokaż:Wszystko
Afrodyta na daszku.  Ciekawe czy złamie się w nocy i wejdzie do budki.
49 Wyświetleń
49
Daszka
Na razie czuwa nad całym miastem🥰.
W kamerze 1 od kilku minut słychać krzyki sokoła, chyba nawet momentami było widać przelot.
47 Wyświetleń
47
Głodny Teo woła rodziców. Kilka minut temu Gdynek wpadł z czymś małym na barierkę, ale chwilę później odleciał jak poparzony.
Rozkrzyczana Bogini wylądowała właśnie na balustradzie
Było dzisiaj śniadanie?
45 Wyświetleń
45
Kolejna kolacja.
57 Wyświetleń
57
Citro
Yyyyy co to było? Skończyło się w 2 minuty
Kolacja. Gdynek coś przyniósł, jeden zabrał i je w kąciku. Teraz Afrodyta czymś karmi pozostałą 3
54 Wyświetlenia
54
Afrodyta z kolacją
61 Wyświetleń
61
Daszka
Po dramatycznym karmieniu u łódzkich pustułek tak miło i spokojnie ogląda się nasze wędruski. Są takie spokojne, łagodne i dobrze wychowane, ech.
Arau
prawda? Grzeczna kolejka, kto najedzony to idzie do kącika, nawet się nie przepychają za mocno :D
Daszka
Dokładnie tak. Jestem urzeczona ich kulturą osobistą😊. A na Brzezińskiej już po najmłodszym braciszku ślad nie został. Mamusia na koniec wciągnęła nóżkę😶.
Arau
Uh, no nic się nie zmarnuje. Ale przykro
Na FB na stronie Stowarzyszenia jest info i mini filmik o obrączkowaniu malucha  na EC4 ( tam jest więcej filmów) ale ja nie umiem znaleźć tych filmów na YT .
61 Wyświetleń
61
aalina
jedynak to samiec  2KX
evanelina
Z mężem nagraliśmy całość, po pracy zmontujemy i udostępnimy 😉
Dla tych co nie widzieli skrót obrączkowania https://youtu.be/JGPIywsCozE
61 Wyświetleń
61
Rodzina w budce. Afrodyta karmi młode a Gdynek siebie. Jakaś malizna to była. Dorze, że suchary zostały po obrączkowaniu.🤣
60 Wyświetleń
60
Daszka
No cóż, każdy sokół ma swoje priorytety😁.
elas59
Afrodyta właśnie odleciała .
Godz. 15 : 00  a Afrodyta na poręczy siedzi .
65 Wyświetleń
65
Tuz przed 14-ta była mała przekąska a teraz Afrodyta  przyniosła jeszcze żywą zdobycz. Ale nie wiem co to takie czarne.
73 Wyświetlenia
73
Był konkurs na imiona w Łodzi?
73 Wyświetlenia
73
Jak były te pierwsze testy na stronie, to też zaproponowałam Włókniarza 😁 nie wiem czy ktokolwiek widział te propozycje testowe, więc to pewnie przypadek, ale cieszę się 😊
aalina
Pewnie tak ale podobają mi się, jest OK . Ale ja też takie łódzkie sobie przygotowałam. Będzie na zaś.
Iwona65
Chyba nie. Veolia pewnie konkurs wewnętrzny zrobiła
Samiczka czarna obrączka? 🤨
90 Wyświetleń
90
aalina
Chyba to nie błąd. Tak mi się wydaje, że ma czarną. Już przy obrączkowaniu tak mi mi się wydawało.
Już zmienione na niebieski
Daszka
Podejrzewam, że to błąd na stronie.
Tak mi się wydaje
Są też imiona naszych maluszków
97 Wyświetleń
97
buber
Narazie  Łódź, Płock i Dolina z imionami, a gdzie reszta?
kolorowadama3
Dzisiaj obrączkowanie w Redzie, możliwe że imiona też zostaną przyznane bo zgłaszanie imion było do 14.05. w zeszłym roku podczas obroczkowania wybrzmiały imiona. Szkoda że ten konkurs jest tak beznadziejnie zorganizowany, w komentarzach wolna amerykanka...
Gawi
21 05 ogłosi MEC Koszalin
Są już imiona na stronie. Dobrze że są też nr obrączek
88 Wyświetleń
88
Gawi
Dwa imiona są trochę przydługie. Lepsze są takie  krótkie od 3 do góra 6 liter
Antonówka
0KU... Fabrykant 😃 W tym roku bardziej łódzkie, bardzo ładnie :)
Daszka
Mi się chyba Teo podoba najbardziej, ale fajnie, że łódzko🙂. A Fabrykanta zepsuła Citro i już chyba zawsze będzie dla mnie O ku...🤣.
Citro
Polecam się na przyszłość 😈
Antonówka
😂
Więcej