Pokaż:Wszystko
raf
Arczi tak samo się zachowuje gdy był puchatkiem. Czeka w kącie, starsze zjedzą i dopiero przypuści atak na jadło. Po co tracić energię na szarpaninę. Spryciula mały
121 Wyświetleń
121
tak robił od początku, więc chyba mu się to opłaca :)
Trójka przy obiedzie. Werwa przyniosła i odleciała. https://zapodaj.net/plik-qHH4k9S1l4
128 Wyświetleń
128
nie wiadomo, co z tym gamoniem co spadł?
123 Wyświetlenia
123
Najwidoczniej, podobnie jak Tofik, polata, a gdy zgłodnieje, wróci na posiłek
Na razie w domu Tofik, Archie i Gloria
To Tofik śpi na kracie ? Bo Gloria i Arczi śpią w budce 🥰
155 Wyświetleń
155
Tak, Tofik wrócił na śniadanie, fotka jest na Forum 😍
Rufusowi to się chyba nóżka omsknęła i poleciał/ spadł ?
https://youtu.be/CvaQGeGmQDM
141 Wyświetleń
141
Andzi78
On już od samego rana tak się kiwał, aż przedobrzył ciamajdek😁
niza
No spadł, spadł. Na pewno to nie był kontrolowany wylot.
buber
Zawsze jakaś ciamajda musi się trafić.
Yvone
Każdego roku trafia się podobna sytuacja
spadł gałgan, a to na pewno rodzic w tle? może to Rufus próbujący wrócić na kratę?
elik
w tle przelatuje Werwa
Nie było mnie chwilę i teraz jakby Arcziego nie ma??
120 Wyświetleń
120
aalina
Teraz tak będzie odloty, wyloty i powroty. Trudno do czterech będzie policzyć😀
OlaOlszowska
A dobra widzę koło Glorii leży, zlali mi się 🙈
Tofik w gnieździe- a głodny bardzo😁
138 Wyświetleń
138
jest jeszcze teraz😁
OlaOlszowska
Teraz brakuje Rufusa 🙈
OlaOlszowska
Brawo Tofik! Wygłodzony bo porwał łup dla siebie 😅
7 czyli Tofik wcina??
130 Wyświetleń
130
WarKotka
brawo Tofik!!!!
Coś pięknego.  Zuch chłopak 😍
aalina
Wpadł jak burza i odebrał Werwie łup.
Cała trójka je posiłek i się drze
116 Wyświetleń
116
Weszłam na podgląd a tu tylko cień się odbija i obraz trzęsie, ktoś z młodych siedział na kamerce i się wydzierał niemiłosiernie 😆 potem było widać, że odleciał ale zaraz potem wrócił i usiadł na kamerce lub gdzieś w pobliżu bo tylko cień mignie czasem ale słychać go bardzo dobrze 😅 a Gloria się temu przygląda
111 Wyświetleń
111
Czyżby Rufus  latał, siedzi na kamerce
104 Wyświetlenia
104
U pustułek Werwa urzęduje. Jajka mieszała, teraz na podeście czatuje
118 Wyświetleń
118
😲🙁
Iwona65
O masz Ci los
Daszka
Masz na myśli Werwę?
Tego się właśnie obawiałam 🙁 Na G1 będą co jakiś czas naloty i żaden lokator nie pożyje długo. Postuluję, by całkowicie zablokować to gniazdo, względnie zostawić tylko mały otwór, w sam raz dla pustułek
Amika
Też o tym pomyślałam.
monikam54
Popieram ... Znowu jakaś straci życie , albo co gorsza jak się wyklują to jakiś maluch...
Amika
Dzięki, już poprawiłam
Iwona65
Ale gdzie poprawiłaś, bo na forum nic nie ma.
Amika
Tutaj, bo Wrotka napisałam
23.26 na podeście Rafik z jakimś drobiazgiem w szponie.
95 Wyświetleń
95
Daszka
Ktoś ma pomysł co to za ptaszek? Ten długi dziobek i jasne pod spodem trochę pełzaczowate, ale wyraźnej brewki mi brakuje. Hmmm... albo jakiś pierwiosnko-piecuszek, tylko dziób się w ruchu rozmazał? https://zapodaj.net/plik-YUxWqL2n5P
Daszka
Zastanawiał się, zastanawiał co z tym zrobić i w końcu sam zjadł.
Płockie sępy nareszcie dostały kawał mięcha. Jazgot, jakby tydzień nie jadły. https://zapodaj.net/plik-k9voxJXpUT
99 Wyświetleń
99
A czy coś wiadomo jak sobie Tofik radzi?
94 Wyświetlenia
94
Więcej