Pokaż:Wszystko
ale zadymę robią ;)
76 Wyświetleń
76
teraz już czwóreczka😀
69 Wyświetleń
69
OlaOlszowska
Świetna wiadomość 😄
buber
W Płocku trójeczka wyleguje się w progu.
58 Wyświetleń
58
Andzi78
OlaOlszowska
Super, że podgląd wrócił
Daszka
Mam nadzieję, że razem z podglądem Gloria wróciła🙂.
OlaOlszowska
Mówisz i masz 😄
Co się dzieje z kamerami na Orlenie
106 Wyświetleń
106
Działa Wam podgląd? Bo mi nie...
136 Wyświetleń
136
IzaEs
Nie działa ten i inne podglądy też padają
WarKotka
nadal nie działa
Andzi78
Nie działa
mi nie działa
nie
elik
nie działa
buber
Ani w jednym, ani w drugim.
W budce Tofik i Rufus
127 Wyświetleń
127
raf
Młody w Płocku
119 Wyświetleń
119
Baszka
To Tofik
Jeden wrócił i śpi w kącie
145 Wyświetleń
145
Baszka
Nadal w tej samej pozycji
Czy jest gdzieś udostępniona pozycja Glorii z GPSa który ma?
141 Wyświetleń
141
Gawi
może się jeszcze nie naładował, jak robi tylko krótkie przeloty.
Rufus w gnieździe 😊  suchary przegląda
152 Wyświetlenia
152
Nie wiem kto teraz był na kracie, ale skoczył jak Czajnik. W dół bez rozkładania skrzydeł :)
140 Wyświetleń
140
elik
każdy sokół tak potrafi
Werwa tak potrafi 😁
to Czajnik taki Kamikaze ??? nie wiedziałem
Puste gniazdo  wszystko w terenie
w Płocku samczyki dokazują w gnieździe
118 Wyświetleń
118
3 gałgany w gnieździe, gdzie Gloria?
Arczi i Tofik są na podeście !
113 Wyświetleń
113
Iwona65
Cieszy mnie powrót Arcziego
Tofik sobie drzemki łapie a Arczi się drze chyba głodny.
Dwójka leży na progu
114 Wyświetleń
114
Rufus na podeście i ktoś na progu coś skubie
121 Wyświetleń
121
Więcej