Pokaż:Wszystko
Afrodyta z konkretnym towarem przyleciała i karmi głodomory.
50 Wyświetleń
50
Daszka
Całkiem grzecznie się to odbywa, jak na takie 4 małe potworki w trudnym wieku😁.
Iwona65
A teraz szaleństwo ćwiczeń
Iwona65
Na początku było grzecznie
Zamiana miejsc.Teraz Afrodyta w zbliżeniu.
55 Wyświetleń
55
Na kamerze 1 piękny zoom na Gdynka siedzącego na barierce
47 Wyświetleń
47
buber
Gdynek sobie siedzi, a Veolka zaraz głos straci.
Citro
Ooooo to coś nowego. Gdynek zwykle ukrywa się gdzieś na sąsiednim kominie.
Daszka
Kilka razy wpadał na pusto i dziwił się, że dzieciaki nie chciały go wpuścić. W końcu wrzucił im coś na ząb i teraz wdzięczy się do kamery dumny z siebie tatuś😇.
2010
Afrodyta ma większe parcie na szkło i to zawsze ona siada na barierce więc trzeba podziwiać Gdynka, bo druga taka okazja może się szybko nie powtórzyć. Chyba, że teraz zmieni swoje zwyczaje i też będzie pozować przed kamerą🙂
Dzięki operatorowi za zoom w czasie karmienia 😊
58 Wyświetleń
58
Ale była próba tyłem i ratowanie się przed upadkiem
https://zapodaj.net/plik-w729Lv915U
54 Wyświetlenia
54
Dwie łapki na progu przodem
https://zapodaj.net/plik-Md4avr1WRk
45 Wyświetleń
45
Citro
Brawo,  zdobywca Teo.
Już po śniadaniu. Solidne było i jeszcze starczy dla Afrodyty albo na drugie śniadanie.
41 Wyświetleń
41
Jakaś kwoka na podeście.   Dogląda! ☺️
42 Wyświetlenia
42
Gdynek dostarczył kolację na daszek, Afrodyta przejęła i Gdynek odleciał w deszcz.
41 Wyświetleń
41
Można podziwiać z bliska Afrodytę w deszczu, a przed chwilą było ładne zbliżenie na młodziaki i mimo, ze mają resztki puchu, to ładnie już widać różnice w upierzeniu. Z lewej Teo z prawej Włókniarz https://zapodaj.net/plik-2MQKx24cmM
37 Wyświetleń
37
Daszka
A tutaj z lewej wciąż Teo, a z prawej Fabrykant. Teo strasznie się wiercił, więc nie udało mi się zrobić screena en face😉 https://zapodaj.net/plik-NHsRihoazN
Citro
Teo postawił nóżkę na progu, ale tylko jedną, więc się nie liczy.
Daszka
To zależy, czy przeniósł na tę nóżkę ciężar ciała. Jeśli tak, to powinniśmy mu zaliczyć😉
Citro
Wychylił się i sprawdzał co to jest ten deszcz i zaparł się łapką, by czasem nie wylecieć z budki.
Daszka
I prawy profil Teo, a z prawej wciąż Włókniarz https://zapodaj.net/plik-9sjFvyrzBI
Łodziaki śpią
36 Wyświetleń
36
Kolacja, ale wrzask!
41 Wyświetleń
41
Ciekawa jestem kiedy któreś wyjdzie /wyskoczy albo wypadnie z budki. Coraz bardziej zainteresowane tym co na zewnątrz.
36 Wyświetleń
36
Antonówka
Ja obstawiam, że do końca tygodnia któreś się odważy :)
Citro
Rok temu 4go wyszły. Jeszcze poczekamy 😒
Pojedzone, bez przemocy 😁
41 Wyświetleń
41
Bogini karmi 🥰
45 Wyświetleń
45
elas59
Afrodyta swoją dziatwę nakarmiła , resztki zostawiła do samodzielnej obróbki i na kratę się wybrała a po chwili odleciała .
Więcej