Pokaż:Wszystko
A jednak to Teo trzeci raz na "wybiegu"😀
53 Wyświetlenia
53
aalina
Teraz się wkurzyli w budce bo Teo zabrał i poszedł a może liczyli, że do budki jedzonko przyniesie. Ale wyjść się boją
evanelina
! Na wyżerce 😁
Iwona65
Ale towarzystwo w gnieździe jak zamarło
Przedtem to Teo biegał a teraz to chyba Włókniarz. Taki grzeczny rozgląda się. Nawet kabla nie próbuje zerwać jak Teo
45 Wyświetleń
45
Gdzie jest czwarty?
52 Wyświetlenia
52
aalina
Biega od bladego świtu. Była próba wejścia na dolne obramowanie .Teraz wrócił a załapał się na śniadanko od Gdynka na podeście. To znaczy zabrał ale za dużo sam nie podjadł . Lepszy numer zrobiła Afrodyta . Przyniosła na daszek (...). Trochę  pojadła, poskubała, zabrała i odleciała
Iwona65
Zrobił już sobie wycieczkę za budę
Teo ponownie na spacerku
66 Wyświetleń
66
Daszka
Wrócił z wycieczki i załapał się na końcówkę karmienia.
Teo na lotniskowcu a Włókniarz się zastanawia czy dołączyć do brat
67 Wyświetleń
67
elas59
Przydałoby się kam .1 troszeczkę oddalić .
Daszka
I wrócił do budki po pierwszym spacerku. To się teraz zacznie.
Daszka
Obstawiam, że Fabrykant będzie następny🙂.
czyżby Teoś na kracie
59 Wyświetleń
59
WarKotka
tak, on :) To był w pełni świadomy krok :D
Daszka
W rzeczy samej🥰.
Teo śpi na pierzastej poduszeczce😁.
53 Wyświetlenia
53
Opalanko i spanko  na progu budki 😍🥰
66 Wyświetleń
66
Nawet nie ma o co się bić. https://zapodaj.net/plik-w4NWg9TPJp
59 Wyświetleń
59
Daszka
😂
Citro
To się Gdynek postarał z prezentem na dzień dziecka.
elik
🤣
Gdynek coś dostarczył i oczywiście Veolka zagarnęła. Jak usłyszałam wrzask to było po wszystkim a Gdynek stał przed budką.
52 Wyświetlenia
52
31 maja - dwie kolacyjki 20:37 i 20:57 z drugiej nagrałam tylko moment podania
https://youtu.be/Kyv9TpmMT8g?si=TxkAfnUd4ybwjfOp
55 Wyświetleń
55
Piękna łódzka młodzież leży przed progiem i obserwuje niebo
57 Wyświetleń
57
Baszka
Już wszystkie stoją
Afrodyta przyleciała z drobną przekąską, Veolka zabrała całość i zjada w kącie budki
55 Wyświetleń
55
Super ustawiona kamera dzięki
53 Wyświetlenia
53
54 Wyświetlenia
54
aalina
Spokojnie zerkają na zewnątrz ale po jedzeniu nieźle je ponosiło i myślałam, że któryś wyląduje na podeście.
Więcej