O! czyli już wszystkie chłopaki zaliczyły spacerniak🥰. Patrzę na Wasze wpisy i tyle się działo od rana, a ja wchodzę na podgląd i cztery nieruchome placki w gnieździe widzę tylko😁.
Ledwie to napisałam a już Teo z Włókniarzem wybrali się na wycieczkę i żadna kamerka ich od dłuższego czasu nie łapie. Fajnie im, że mają takie lotnisko, ale dla nas już trochę gorzej😅.