Pokaż:Wszystko
15:38 -15:43 Trójka podróżników.
https://youtu.be/gtdRfmXt074?si=4LNQ0rMrcAJrDKM_
43 Wyświetlenia
43
Daszka
O! czyli już wszystkie chłopaki zaliczyły spacerniak🥰. Patrzę na Wasze wpisy i tyle się działo od rana, a ja wchodzę na podgląd i cztery nieruchome placki w gnieździe widzę tylko😁.
Daszka
Ledwie to napisałam a już Teo z Włókniarzem wybrali się na wycieczkę i żadna kamerka ich od dłuższego czasu nie łapie. Fajnie im, że mają takie lotnisko, ale dla nas już trochę gorzej😅.
Dumny sokoli tato (to raczej Gdynek): https://zapodaj.net/plik-W3RXtm6NGe
45 Wyświetleń
45
Antonówka
"to moje miasto" ;)
Iwona65
Nikt mi nie podskoczy na dzielni
OlaOlszowska
Super fota 😍
Iwona65
Widziałam końcówkę tego pozowania. Aż się prosiło o foty do kalendarza
Fajny widok w Łodzi. Dwoje w gnieździe i dwójka na zewnątrz. Wszystko w jednym kadrze
55 Wyświetleń
55
IzaEs
Dwóch włóczykijów odsypia wędrówki 
56 Wyświetleń
56
54 Wyświetlenia
54
Podsumowanie obu zdjęć: Nie latacie, nie jecie :)
56 Wyświetleń
56
Antonówka
Pewnie ostatecznie się zlituje i je nakarmi ;) 
Za to dziś wyjątkowo dobrze jerzyki widać z kam1. Blisko komina przelatują 😃
Nie przylecieli ale przybiegli :)
powsinoga
😆
51 Wyświetleń
51
43 Wyświetlenia
43
Afrodyta z obiadem na daszku
40 Wyświetleń
40
Chyba zrobiło się za ciasno w budce 😆 https://ibb.co/S7RLsQRn
47 Wyświetleń
47
Na razie dość wrażeń, dwaj wycieczkowicze wróciły i komplet w gnieździe
54 Wyświetlenia
54
Dokumentujcie proszę na Forum jak będzie się coś działo ciekawego. Ja niestety muszę lecieć.
43 Wyświetlenia
43
operator właśnie jest w tym miejscu
40 Wyświetleń
40
właz dalej otwarty a przy nim dwa sokoły
39 Wyświetleń
39
Szkoda, że dzisiaj nie ma operatora kamery. Niepokoi mnie ten otwarty właz .
42 Wyświetlenia
42
IzaEs
Poszukiwanie 2 uciekinierów
buber
Jest operator.👍🏻
Więcej