Poranek ze śniadankiem od Afrodyty, cała czwórka obecna, jeden lekko spóźniony😉
Przeskakując z kamery na kamerę zgubiłam dwójkę wędrowniczków🙃
Jednego kamera Operator odnalazł w trakcie intensywnych poszukiwań.
https://youtu.be/MaezgVvMWSY?si=nfu41krQkSWER-ny