Pokaż:Wszystko
Operator robi zbliżenia na obrączkę ☺️
57 Wyświetleń
57
Jest Afrodyta i 3 młode brakuje Teo
57 Wyświetleń
57
Włókniarz przyniósł kolację i wniósł do budki. Taki dobry brat
57 Wyświetleń
57
O kilku godzin tylko 3 na wizji widuję. Czyżby ktoś poleciał? 🤔
53 Wyświetlenia
53
Citro
Fabrykant z Veolką przeciągają kolację. Teo brakuje.
Antonówka
Pierwszy wyszedł to i może bez uprzedzenia poleciał na wycieczkę 😅
Citro
Albo zszedł po drabinie 😉
Citro
Włókniarz obecny.
Głodna Veolka atakuje suchary.
51 Wyświetleń
51
Pojawił się Gdynek chętny na przegląd budki ale Veolka i młody pogonili go.
52 Wyświetlenia
52
Jest jeszcze trójka chłopaków czy któryś poleciał?  A Veolka to chyba postanowiła przejąć budkę przez zasiedzenie.🤣
49 Wyświetleń
49
Iwona65
Dwójkę tylko ja widziałam
Kto jeszcze nie widział nowości, zajrzyjcie na forum. Poleś jest taki piękny! 😍
65 Wyświetleń
65
evanelina
Kawaler aż miło! Ale Varso też niczego sobie!
Dwójka w budce
66 Wyświetleń
66
Veolka sama w budce, więc chłopaki zapewne eksplorują dookoła komina 😀
62 Wyświetlenia
62
Do Łodzi przyszła burza, dzieciaki się pobudziły zaniepokojone, ale nie są same, bo zza budki wystaje czujny skrawek zapewne Afrodyty🙂.https://zapodaj.net/plik-w64c3zLlGj
64 Wyświetlenia
64
IzaEs
Im przynajmniej na łepek nie pada a Polesiowi juz tak 🥲
evanelina
Ale jest już duży, a deszcz ciepły. Dzielny z niego chłopak!
trójka w budce, jeden za budką
73 Wyświetlenia
73
elik
czwarty już przed budką
Baszka
Już komplet w gnieździe
Pojedli i dwóch już gdzieś poniosło.
55 Wyświetleń
55
Na włazie był Fabrykant, drugi na dole ale nie wiem kto  a trzeci z tyłu budki dość daleko. Teraz samoobsługa bo Veolka zabrała Afrodycie duży łup . Ale chłopaki szybko przy budce się odliczyli.
47 Wyświetleń
47
widzę jednego od strony zaplecza
43 Wyświetlenia
43
Więcej