Pokaż:Wszystko
Może były jakieś wcześniejsze loty ale tutaj ten dzisiejszy.
https://youtu.be/tuzbe4Btob4
54 Wyświetlenia
54
Iwona65
No pięknie
Włókniarz był na barierce i znikł. Poleciał??? 🤔
53 Wyświetlenia
53
aalina
To był Włókniarz? I to może był pierwszy taki wylot?
Iwona65
chyba tak z tym pierwszym wylotem. Odleciał z barierki , a po jakimś czasie operator znalazł go na podeście przed gniazdem. Ładnie poleciał, chociaż na krótko.  I wydaje mi się, że tak jest dla nich bezpiecznie , w tych krótkich ćwiczeniach, tym bardziej , że mają gdzie latać i ćwiczyć
Antonówka
Jaśniejszy z chłopaków. Niestety nie wiem, który to 🫣
Daszka
Jaśniejszy to Włókniarz🙂.
Antonówka
I nawet już wrócił pięknie na tej barierce lądując 😍
WarKotka
a nie, jest
Jeden z chłopaków przemknął obok komina, odlot przegapiłam 🙄 Za to Veolka na swoim miejscu 😅
https://ibb.co/DPkMvbxJ
57 Wyświetleń
57
buber
Dziewczyny z Kawęczyna prędzej odlecą, niż Veolka z tej budki wylezie na kratę. a w tym samym wieku są.
Afrodyta z łupem przed budką. Jeden je, jeden boi się zejść z daszku a Veolka boi się wyjść z budki.
52 Wyświetlenia
52
Citro
Łódzka klasyka, dodajmy, że jednego brakuje.
Przyleciała Afrodyta z dużym śniadaniem
45 Wyświetleń
45
elik
ciekawe, czy samiczka się pofatyguje na taras
Braciszkowie szaleją na daszku!
47 Wyświetleń
47
Włókniarz z Veolką w budce, a Fabrykant na daszku
43 Wyświetlenia
43
Trójka siedziała w budce  kiedy Gdynek coś przyniósł i jeden z młodych odebrał mu przed budką. Pomyślałam, że może Veolka wreszcie wyjdzie żeby zjeść ale jeden z młodych zaniósł do budki. I teraz trochę szamotania i odbierania sobie wzajemnie.
43 Wyświetlenia
43
Afrodyta przyleciała na daszek i pobudziła dzieciaki lądując.
60 Wyświetleń
60
Iwona65
Wciąż je pilnuje w nocy.
Koniec spania. Gdynek kolację podrzucił ... jedno je a dwójka krzyczy. A może to była Afrodyta i uciekła
58 Wyświetleń
58
56 Wyświetleń
56
Panie operator nie wiem jak się z Panem skontaktować ale flaszka się należy! Ujęcia które Pan fundujesz zasługują na oskara.
https://zapodaj.net/plik-eTPL5S96ty
57 Wyświetleń
57
Daszka
A skąd wiecie, że to Pan? Może właśnie Pani?🙃
evanelina
No to jak kobitka to okazały bukiet!
WarKotka
tak, łódzki Pan operator najlepszy ze wszystkich! 💕
Trójka leży w budce
64 Wyświetlenia
64
Afrodyta z jedzonkiem.
59 Wyświetleń
59
Basiula
9,0, i 1 w budce konsumują , teo gdzieś jest
Jeden z braci dzielnie trenuje na daszku.
56 Wyświetleń
56
Więcej