Pokaż:Wszystko
Naleśnik i Wacik ;) https://ibb.co/zWBkm02v
50 Wyświetleń
50
Tym razem odleciał ten ciemniejszy
48 Wyświetleń
48
Daszka
Ciemniejszy to Fabrykant. Ale widocznie już wrócił, bo obaj teraz okupują daszek.
Może były jakieś wcześniejsze loty ale tutaj ten dzisiejszy.
https://youtu.be/tuzbe4Btob4
54 Wyświetlenia
54
Iwona65
No pięknie
Włókniarz był na barierce i znikł. Poleciał??? 🤔
53 Wyświetlenia
53
aalina
To był Włókniarz? I to może był pierwszy taki wylot?
Iwona65
chyba tak z tym pierwszym wylotem. Odleciał z barierki , a po jakimś czasie operator znalazł go na podeście przed gniazdem. Ładnie poleciał, chociaż na krótko.  I wydaje mi się, że tak jest dla nich bezpiecznie , w tych krótkich ćwiczeniach, tym bardziej , że mają gdzie latać i ćwiczyć
Antonówka
Jaśniejszy z chłopaków. Niestety nie wiem, który to 🫣
Daszka
Jaśniejszy to Włókniarz🙂.
Antonówka
I nawet już wrócił pięknie na tej barierce lądując 😍
WarKotka
a nie, jest
Jeden z chłopaków przemknął obok komina, odlot przegapiłam 🙄 Za to Veolka na swoim miejscu 😅
https://ibb.co/DPkMvbxJ
57 Wyświetleń
57
buber
Dziewczyny z Kawęczyna prędzej odlecą, niż Veolka z tej budki wylezie na kratę. a w tym samym wieku są.
Afrodyta z łupem przed budką. Jeden je, jeden boi się zejść z daszku a Veolka boi się wyjść z budki.
52 Wyświetlenia
52
Citro
Łódzka klasyka, dodajmy, że jednego brakuje.
Przyleciała Afrodyta z dużym śniadaniem
45 Wyświetleń
45
elik
ciekawe, czy samiczka się pofatyguje na taras
Braciszkowie szaleją na daszku!
47 Wyświetleń
47
Włókniarz z Veolką w budce, a Fabrykant na daszku
43 Wyświetlenia
43
Trójka siedziała w budce  kiedy Gdynek coś przyniósł i jeden z młodych odebrał mu przed budką. Pomyślałam, że może Veolka wreszcie wyjdzie żeby zjeść ale jeden z młodych zaniósł do budki. I teraz trochę szamotania i odbierania sobie wzajemnie.
43 Wyświetlenia
43
Afrodyta przyleciała na daszek i pobudziła dzieciaki lądując.
60 Wyświetleń
60
Iwona65
Wciąż je pilnuje w nocy.
Koniec spania. Gdynek kolację podrzucił ... jedno je a dwójka krzyczy. A może to była Afrodyta i uciekła
58 Wyświetleń
58
56 Wyświetleń
56
Panie operator nie wiem jak się z Panem skontaktować ale flaszka się należy! Ujęcia które Pan fundujesz zasługują na oskara.
https://zapodaj.net/plik-eTPL5S96ty
57 Wyświetleń
57
Daszka
A skąd wiecie, że to Pan? Może właśnie Pani?🙃
evanelina
No to jak kobitka to okazały bukiet!
WarKotka
tak, łódzki Pan operator najlepszy ze wszystkich! 💕
Trójka leży w budce
64 Wyświetlenia
64
Więcej