Pokaż:Wszystko
Operator przegląda teren
57 Wyświetleń
57
Citro
Włókniarz w zbliżeniu. Jaki z niego blondas! Prawie jak raróg.
Iwona65
Trzeba było być na Zlocie. Były aż 2 rarogi, o białozorze nie wspomnę
evanelina
Piękne były! Pisklę najlepsze, jak piesek między nami łazilo 😁
Kto widział? Start młodego, nie wiem którego, operator go prawie cały czas miał w locie jak zatoczył łuk przy kominie i wylądował przy gnieździe.  Start z kraty włazowek. Ale jazda
62 Wyświetlenia
62
O proszę! Veolka ledwie z gniazda wyszła, a już z włazu świat obserwuje. Zuch dziewczyna!😍
58 Wyświetleń
58
Daszka
WarKotka
i tak się wierci, że kamera ostrości na niej złapać nie może 😄
Gdynek w pustym gnieździe
57 Wyświetleń
57
Gdynek wreszcie na spokojnie gniazdo sprząta😁.
53 Wyświetlenia
53
Daszka
A na zapleczu widać cień sokoła siedzącego na barierce.
Gdynek w końcu może spokojnie posprzątać w budce  😜
49 Wyświetleń
49
Poleś też wczoraj poleciał! Niebawem pojawi się kilka zdjęć na forum.
63 Wyświetlenia
63
Jakoś tak dziwnie ...pusta budka, cisza...
65 Wyświetleń
65
Budka pusta, tylko dwójka na spacerku,  potwierdza się to co napisł/a Tedy101 że Veolka opuściła mieszkanko🥰
 Przykro mi słyszeć ze coś złego mogło przytrafić się Teo.
https://youtu.be/dXp-ZMWIAPQ?si=GfT0Go-Y4XN3NQ_-
61 Wyświetleń
61
Veolka na kracie hurrraaaa nie wiem kiedy ale na kam3 stoi blisko komina
59 Wyświetleń
59
WarKotka
brawo Veolka 
Podsumowanie dzisiejszej obserwacji:
Obecni byli: evanelina, Daszka, smoczoos i ja. 
Nikomu z nas nie udało się zaobserwować ani Teo ani ewentualnej dostawy jedzenia dla niego. Widoczni byli Gdynek i Afrodyta. Przebywali klasycznie na drugim kominie. Zrobili kilka przelotów. Na niebieskim budynku była także pustułka. Myślę, że Teo nie żyje, ale nasza obserwacja była dość krótka oraz godzina była późna więc mam jeszcze nadzieję, że zjawi się przy budce lub uda się komuś go wypatrzeć. Relacjonuje tutaj, a nie na forum bo nic wartego opisania się nie wydarzyło.
64 Wyświetlenia
64
Iwona65
Nieprawda, że to nie jest warte opisania. Proszę, zróbcie wpis na forum. A jak fajnie, że w Łodzi klaruje się być może fajna sokola ekipa
Citro
Teo mógł wypaść, albo przez właz, albo przez barierkę. Jeśli przez właz to się najprawdopodobniej połamał, bo nie ma tam jak rozłożyć skrzydeł. Jeśli wypadł przez barierkę, to poszybował, być może całkiem daleko od komina. On mógł wylądować na daszku, na ziemi, na drzewie, także poza terenem EC3.  Dajmy mu jeszcze kilka dni na powrót.
Bardzo by to było smutne, gdyby się sprawdziło :( Ja mam jednak nadzieję, że nasz Teoś gdzieś siedzi. Dzisiaj jak Afrodyta przyniosła (...), to był świeżutki, krwisty, nie jakiś ze spiżarni, a jednak rozszarpany i niekompletny. Mam nadzieję, że to oznacza że gdzieś wcześniej nakarmiła Teo, a nie że jak wyrodna matka sama się najpierw najadła 😁
powsinoga
Wasz pobyt pod kominem, szukanie młodego i obserwacje, to bardzo ważne wydarzenie godne opisania na forum i kontynuowania🤗🥰
Trójka w budce, a mamuśka na daszku resztki skubie.
68 Wyświetleń
68
Prysznic na daszku :D
78 Wyświetleń
78
raf
Zabawa w "Wyspę skarbów". Gdynek jak pirat, a młode bronią twierdzy z łupem
76 Wyświetleń
76
myślę,że chciał zabrac resztki
Iwona65
znowu Gdynek się czai
aalina
Tak ale może chciał nakarmić Veolkę🤣
Citro
...albo Teo. Dzięki:)
Citro
To Gdynek przyleciał chwilkę po tym jak odleciała Afrodyta?
Daszka
Widziałam te podchody🤣.
Veolka schudnie bo Afrodyta karmi braci na daszku.
66 Wyświetleń
66
Iwona65
Mój kot uciekł od tych wrzasków Veolki. A do tej pory tylko na Gdynię reagował
powsinoga
🤣
Citro
😰, ale tekstylni też darli dzioby.
Iwona65
Jak się zacznie chórek , to jest nie do wytrzymania.  A drą się jak widzą gdzieś dorosłego.
Antonówka
😂
Iwona65
No wyłaź ....( aż się chce napisać ty krowo)
Daszka
No nie mogę z nią😅
Citro
Może w końcu wyjdzie. Brawo Afrodyta
evanelina
Wydziera się z uporem 😂
Więcej