Pokaż:Wszystko
dwa na kam 1, jeden na kam 2
78 Wyświetleń
78
Iwona65
Na te na daszku było nastawienie na odczyt obrączek. Chyba z nadzieją na Teo
Iwona65
Ale chłopaków nosi. I jak fajnie sobie radzą z lataniem
Na forum EC3 opublikowałam odpowiedź, która dostałam w sprawie Teo 😉
77 Wyświetleń
77
raf
Trójka na wizji.
Jedno przy włazie, drugie na daszku a trzecie na zapleczu (kam3)
71 Wyświetleń
71
Iwona65
A nie było tak, że ten z daszku sfrunął akurat?
raf
Nie. W tamtym momencie ewidentnie były 3. Zoom na Veolkę przy włazie i dwa widoczne w kam 3
elas59
Właśnie wróciła do budki
elas59
Przy włazie to Veolka
Zastanawiałam się wcześniej, czy Veolka taka ciemna jest, czy może przez to, że w budce mniej światła jest 😃 Jak teraz z bratem na kracie siedzi, to jednak piękna brunetka z niej. Chyba dziewczyny urodę po Gdynku dziedziczą 😊
59 Wyświetleń
59
Daszka
Ona po tatusiu jeszcze pewne cechy charakteru z pewnością odziedziczyła😀.
No kurna, uparli się na tę dziurę
62 Wyświetlenia
62
Iwona65
Nie patrzę. Mam dość
Operator przegląda teren
57 Wyświetleń
57
Citro
Włókniarz w zbliżeniu. Jaki z niego blondas! Prawie jak raróg.
Iwona65
Trzeba było być na Zlocie. Były aż 2 rarogi, o białozorze nie wspomnę
evanelina
Piękne były! Pisklę najlepsze, jak piesek między nami łazilo 😁
Kto widział? Start młodego, nie wiem którego, operator go prawie cały czas miał w locie jak zatoczył łuk przy kominie i wylądował przy gnieździe.  Start z kraty włazowek. Ale jazda
62 Wyświetlenia
62
O proszę! Veolka ledwie z gniazda wyszła, a już z włazu świat obserwuje. Zuch dziewczyna!😍
58 Wyświetleń
58
Daszka
WarKotka
i tak się wierci, że kamera ostrości na niej złapać nie może 😄
Gdynek w pustym gnieździe
57 Wyświetleń
57
Gdynek wreszcie na spokojnie gniazdo sprząta😁.
53 Wyświetlenia
53
Daszka
A na zapleczu widać cień sokoła siedzącego na barierce.
Gdynek w końcu może spokojnie posprzątać w budce  😜
49 Wyświetleń
49
Poleś też wczoraj poleciał! Niebawem pojawi się kilka zdjęć na forum.
63 Wyświetlenia
63
Jakoś tak dziwnie ...pusta budka, cisza...
65 Wyświetleń
65
Budka pusta, tylko dwójka na spacerku,  potwierdza się to co napisł/a Tedy101 że Veolka opuściła mieszkanko🥰
 Przykro mi słyszeć ze coś złego mogło przytrafić się Teo.
https://youtu.be/dXp-ZMWIAPQ?si=GfT0Go-Y4XN3NQ_-
61 Wyświetleń
61
Veolka na kracie hurrraaaa nie wiem kiedy ale na kam3 stoi blisko komina
59 Wyświetleń
59
WarKotka
brawo Veolka 
Więcej