Zastanawiałam się wcześniej, czy Veolka taka ciemna jest, czy może przez to, że w budce mniej światła jest 😃 Jak teraz z bratem na kracie siedzi, to jednak piękna brunetka z niej. Chyba dziewczyny urodę po Gdynku dziedziczą 😊
Kto widział? Start młodego, nie wiem którego, operator go prawie cały czas miał w locie jak zatoczył łuk przy kominie i wylądował przy gnieździe. Start z kraty włazowek. Ale jazda
Budka pusta, tylko dwójka na spacerku, potwierdza się to co napisł/a Tedy101 że Veolka opuściła mieszkanko🥰 Przykro mi słyszeć ze coś złego mogło przytrafić się Teo. https://youtu.be/dXp-ZMWIAPQ?si=GfT0Go-Y4XN3NQ_-