Pokaż:Wszystko
Jedna wyleciała, chyba 7HC, w tych ciemnościach nie widać dobrze. https://youtu.be/VFzDwN96t_8?si=yl4TbMjwXAkUla4q
117 Wyświetleń
117
na filmiku ok 6:16
Ależ cudny babiniec. Widać jak je ciągnie do lotu 😍
buber
O 12.01
Kawęczyn - 12:01:05 mamy pierwszy wylot. To 7HC https://zapodaj.net/plik-rKFCj4cxeZ
104 Wyświetlenia
104
Amika
Trzy minuty później 4HC na krótko "zdobywa" kamerę https://zapodaj.net/plik-MfAQUZapcI
buber
Tak myślałam, że to siódemka, strasznie wariowała przed wylotem.
Efa
Efa
Pałac. Dorosły krzyczy i krzyczy. Myślałam, że to jakiś pokaz. Małe obserwowały, aż im się znudziło... dorosły dalej latał i krzyczał. Teraz jeden młody wyszedł i obserwuje. Dorosły dalej lata i krzyczy. Poluje, czy przegania? Nie wiem.
90 Wyświetleń
90
Iwona65
Nie krzyczy polując
Efa
Efa
Też mi się tak wydawało, ale ile czasu można przeganiać ;)
Iwona65
Jakiś uparty intruz?  A są tacy, Ziuta to chyba najlepszy przykład
Efa
Efa
Już ponad godzinę.. Chrypki dostanie
Kawęczyn, wszystkie dziewczyny na podeście
114 Wyświetleń
114
Basiula
Piękny widok ❤️😊
Wczesnym rankiem Skierek kopał dół w swojej norze.
110 Wyświetleń
110
Giga kam1
136 Wyświetleń
136
Kurczę, mam wrażenie, że Astra nie odnotowała odlotu młodego i nie wie gdzie on teraz jest. A przynosi jedzenie do budki. Tak jak teraz. 16:03 była z łupem, Siekierek w budce to odleciała na lampę.
150 Wyświetleń
150
buber
O 16.37 też była z na kracie z łupem, możliwe, że z tym samym, za chwilę przyleciał Skierek. Astra w moment zwiała z jedzeniem, jakby przed nim uciekała. Cudnego na pewno słyszy, jeśli młody gdzieś tam jest.
tarodo
ona z tym łupem to lata od 15:40, przed chwilą znowu była z łupem i po tym jak znowu przyleciał Skierek zabrała łup i odleciała
Ciekawe czy jego nadajnik łapie pozycję
Dan21
No to tak jakby nie wiedziała gdzie jest Cudny. Bo on raczej sam nie zapoluje. Chyba, że chce go zwabić żeby wrocił do budki.
Efa
Efa
Pałac. Przechwycony łup przez jednego młodego.
126 Wyświetleń
126
Efa
Efa
Oj nie da bratu ...
Efa
Efa
Może jednak na koniec się udało, bo któryś wyrwał kawałek bratu,a brat mocno zdziwiony.. Ledwie połknął, ale musiał mieć pewność, że mu nikt nie odbierze ;)
11:11 Skierek (chyba) na budce.
141 Wyświetleń
141
Hrabiątka jeść dostają.
129 Wyświetleń
129
w Kawęczynie zaawansowane treningi "4" i "5"
133 Wyświetlenia
133
7.37 Skierek w budce, dołkuje
122 Wyświetlenia
122
PKiN chłopaki śpią w swoim kącie, w kam3 widać na balustradzie kawałek stróżującego dorosłego
133 Wyświetlenia
133
Siekierki: Cudny nie wrócił na noc, budka taka pusta :(
128 Wyświetleń
128
an_ty
A czy są jakieś dane z plecaczka, ktoś coś?
🥺
Giga znowu na łopacie
135 Wyświetleń
135
Więcej