PKiN. Co robią w nocy hrabięta? Oczywiście, że są w swoim ulubionym kącie. Śpią. Ale nie leżąc plackiem, tylko na stojąco. Jak na poważne ptaki przystało. ;-)
Cudny , przestań już cudować i nam się w końcu , wszystkim pokaż.... tęsknimy już za Tobą nasz ulubieńcu...chociaż na małą chwilkę zaparkuj w oku kamery i zrob nam cudną niespodziankę .😉
PKiN młody w budce agresywny okropnie do Hrabiego, który ośmielił się przylecieć do budki z pustym szponem, ; drugi młody w rynnie też głośno wyraża niezadowolenie - na to Hrabia elegancko przeskoczył na lampy na balustradzie i patrzy na młodych wzrokiem " no i co, tu mnie nie dosięgniecie..." :-)