Mam takie pytanie o Cudnego, teraz mało mam czasu na zaglądanie do gniazd i do końca nie jestem zorientowana co i jak. Rozumiem, że młody nie pokazuje nam się na wizji od już jakiegoś czasu? Zauważyłam też taką zależność, że odkąd nie ma Cudnego w budce/ w jej pobliżu to nagle znowu zmaterializował się nam Skierek i przesiaduje często na daszku czego nie robił kiedy synek był w pobliżu. Dziwna ta zależność, oczywiście wiem, że u niego zero zaangażowania ale żeby nawet unikał miejsca gdzie jest dzieciak? A co jak Cudny wróci? Będzie atakował własnego dzieciaka? Nic mnie szczerze mówiąc przy Skierku nie zdziwi. I jeszcze jedno pytanie, kto ma dostęp do jego telemetrii?
Astra pióruje zdobycz na kracie, a już myślałam, że to Cudny w końcu się pokazał. Skierek jak zwykle na stanowisku. https://zapodaj.net/plik-OvG0EF6dnz