Pokaż:Wszystko
Jeden ćwiczy drugi kibicuje... https://zapodaj.net/plik-NTshRu3Kys
83 Wyświetlenia
83
PKiN młody śpi na puszce przed wejściem budki
81 Wyświetleń
81
Mam takie pytanie o Cudnego, teraz mało mam czasu na zaglądanie do gniazd i do końca nie jestem zorientowana co i jak. Rozumiem, że młody nie pokazuje nam się na wizji od już jakiegoś czasu? Zauważyłam też taką zależność, że odkąd nie ma Cudnego w budce/ w jej pobliżu to nagle znowu zmaterializował się nam Skierek i przesiaduje często na daszku czego nie robił kiedy synek był w pobliżu. Dziwna ta zależność, oczywiście wiem, że u niego zero zaangażowania ale żeby nawet unikał miejsca gdzie jest dzieciak? A co jak Cudny wróci? Będzie atakował własnego dzieciaka? Nic mnie szczerze mówiąc przy Skierku nie zdziwi. I jeszcze jedno pytanie, kto ma dostęp do jego telemetrii?
76 Wyświetleń
76
jolajola
dostęp do telemetri ma pani Oliwia, przekazała przedwczoraj (chyba) że Cudny pokazała się przy jakimś warsztacie samochodowym
niza
Dzięki za informacje
Efa
Efa
Gniewko na puszce. Nadal liczy, że jeszcze dostawa będzie.. Panicz chodzi po rynnie
75 Wyświetleń
75
Efa
Efa
Głodny Gniewko wskoczył do budki poskubać suchary, ale mało tego ma.
Panicz na podeście
73 Wyświetlenia
73
Efa
Efa
Pałac. Rodzic przyleciał bez niczego. Gniewko go zakrzyczał, a Panicz się obudził 😄
63 Wyświetlenia
63
Siekierki Skierek na daszku
66 Wyświetleń
66
PKiN dorosły na najwyższej zapałce z lewej i piękne zbliżenie kam1 na śpiącego młodziaka w narożniku rynny
62 Wyświetlenia
62
Efa
Efa
Panicz leżakuje w rynnie po jedzeniu. Gniewko czeka na dostawę na lampce ;)
56 Wyświetleń
56
Efa
Efa
Panicz z jedzeniem w szponach skoczył do rynny
56 Wyświetleń
56
Efa
Efa
Pałac. Jeden podreptał po rynnie w stronę ul.Ś.. drugi poskakał po puszkach w tę samą stronę
58 Wyświetleń
58
Efa
Efa
Pałac. Jeden, chyba Gniewko, biega po rynnie... teraz w stronę Świętokrzyskiej, drugi na barierce - lampie.
62 Wyświetlenia
62
Efa
Efa
Gniewko na rogu Al. Jerozolimskich i E.Plater pod barierkami w rynnie
Efa
Efa
Wrócił na podest... i jednak to był Panicz 😄
Efa
Efa
Poszedł zwedzać wzdłuż Al. J. a brat siedzi nadal.
Efa
Efa
I wskoczył na barierkę
Siekierki: ktoś się rozpłaszczył i wygrzewa na daszku budki, pewnie Skierek
https://zapodaj.net/plik-ZR9YPtRTlL
85 Wyświetleń
85
Hugx2
Opalanie
PKiN na kamerze 1 widać jeden łepek z lewej strony za wejściem.
84 Wyświetlenia
84
Astra pióruje zdobycz na kracie, a już myślałam, że to Cudny w końcu się pokazał. Skierek jak zwykle na stanowisku. https://zapodaj.net/plik-OvG0EF6dnz
80 Wyświetleń
80
Więcej