Pokaż:Wszystko
Aktualnie jeden młodzian ćwiczy walkę ze skrzydłem :):):)
125 Wyświetleń
125
Pustułki w Konstancinie już odleciały ?
Domek w Konstancinie opustoszał już trzy dni temu. Ale na nocleg co wieczór przylatuje jedna. Nie wiem - rodzic, czy młode.
Fryckowa2008
Konstancin Jeziorna
Fryckowa2008
18:10 komplet młodych pustułek na wejściu do budki
raf
Wygląda,że tak. Rano trafiłem tylko na jedną
nie ze swoim, tylko znalezionym w gnieżdzie :)
Wcześniej narzekaliśmy, że gamonie pałacowe tylko leżą w kącie a teraz proszę... strach patrzeć na tych akrobatów. Któryś zjechał po tym dużym reflektorze i nie widzę go.....
112 Wyświetleń
112
jolajola
a teraz biegają i skaczą po puszkach i łapią wiatr pod skrzydła na próbę
Witaj Błękitna 🥰
103 Wyświetlenia
103
jeden w budce, drugi na płocie
116 Wyświetleń
116
Pałac wizyta bez jedzenia. Jeden w gnieździe.
115 Wyświetleń
115
Kawęczyn, dziś też któraś młoda zawitała na podest. To Harda, znaczy dostała dobre wskazówki od Pani Ratowniczki :-)
110 Wyświetleń
110
PKiN 20:47 bliżej kam1 Panicz, dalej Gniewko.
128 Wyświetleń
128
..piękne samczyki ...praprawnuki Iskierki ( mam nadzieję,  że dobrze wyliczyłam ilość pra ..)
kam1 do kalendarza
120 Wyświetleń
120
jotesz
Fajne refleksy od słońca
kam1 trening
116 Wyświetleń
116
jolajola
taaa, trening na lampach czy na zewnętrzenej rynnie
😆
PKiN nie wiem, kto jest teraz operatorem kamer na Pałacu - ale robi piękne zbliżenia. Przed chwilą w kam1 był piękny portret młodego.
98 Wyświetleń
98
Żerań, byłam dziś pod kominem. 1 sokół latał/przeleciał z okolic budki na szarym kominie na najwyższą galerię komina najwyższego, tego w remoncie. Na tym najwyższym kominie, gdzie była budka i gdzie jest remont dziś nie było ludzi, bo niedziela. Ale jest zamontowana drabina z automatyczną wyciągarką do wysokości 2/3, czyli wysoko i wiszą ze szczytu liny, w tym jedna biała. Jeden sokół, chyba, siedział na szczycie tego komina. Jeszcze jeden, to na pewno sokół, pojawił się znikąd, wysoko, i poleciał w kierunku Śliwic, Pelcowizny.    ....   podobno w którymś momencie podskakiwałam i wrzeszczałam: tam, tam leci.      Nic takiego nie pamiętam :-p
87 Wyświetleń
87
Iwona65
Przy obserwacji sokołów na żywo może wystąpić jakaś pomroczność jasna
🤣
Oliwia
Wczoraj też pięknie ubogacały piknik rodzinny Termiki :-)
PKiN 20:06 Jak wcześniej pisałem, obaj są w rynnie w rogu Jerozolimskie-Plater.
81 Wyświetleń
81
jotesz
Mamunia ma ich na oku z iglicy nad Jerozolimskimi😊
ktoś na iglicy
73 Wyświetlenia
73
jolajola
20:21 cały czas jest
19.45 Panicz położył się na podeście kam 1, kilka minut wcześniej wrócił z wycieczki i wszedł na chwilę do gniazda. O 19.51 wrócił do rynny.
71 Wyświetleń
71
Któryś z młodych jest na płocie od alej Jerozolimskich, żelastwo musi być mocno nagrzane , przestępuje z łapki na łapkę , istny taniec 😊
70 Wyświetleń
70
jotesz
19:57 Obaj są w rynnie w rogu Jerozolimskie-Plater.
Basiula
Już gdzieś znikł
Więcej