Mam pytanie czy krata została na chwilę otwarta i jakiś sokół opuścił gniazdo adopcyjne? Zastanawia mnie to, bo widać, że na kracie siedzi jakiś sokół, a te sokoły co są jeszcze w gnieździe są spokojne i tylko się jemu przyglądają
w okolicy są jeszcze inne woliery adaptacyjne i były w nich ciut starsze sokoły, część klatek została już otwarta i młode latają, na kracie na zewnątrz było widać ogon młodego sokoła
jak się patrzy na te woliery adaptacyjne, to można zauważyć, że wkładane są do każdej z klatek w jednym wieku, w Janowie i w tych dwóch w Dojlidach to już młodzież pełną gębą... tfu! pełnym skrzydłem - a w Garwolinie to podrostki, jeszcze sporo puchu mają na całym ptaku
prawdopodobnie jest tak jak napisałaś. W Janowie Lub. wsiedlono 22 sokoły w 4 klatkach. Z postów poniżej wynika, że niektóre klatki otworzono i to wizyta sąsiedzka