Pokaż:Wszystko
G1 Arczi przed podestem
61 Wyświetleń
61
G2 Gloria na podeście, Tofik przed
54 Wyświetlenia
54
Baszka
Gloria odleciała
Dorosłe sokoły g1
50 Wyświetleń
50
G1 dorosły siedzi przed kratą
48 Wyświetleń
48
Rafik na G1, G2 puste
41 Wyświetleń
41
Na G1 Werwa,  na G2 dwa młode, jeden to chyba Arczi i Gloria, śpią z głową w piórach
43 Wyświetlenia
43
Werwa w budce na G1 , na G2  dwa na wizji ( podest i budka )
55 Wyświetleń
55
To Gloria i  któryś brat ..
Werwa na G1 w środku. A dwójka dzieciaków na G2.
46 Wyświetleń
46
Niza , pisałyśmy w tym samym czasie 😁
niza
Dokładnie tak 😉 Już miałam pisać, że jedno z tej dwójki to Gloria, ale zobaczyłam, że napisałaś 😉
Które tak się wydziera? Już zachrypło
41 Wyświetleń
41
Dan21
Rufus. Ale ma gardło
buber
Gloria ma taki talent, ale pewności nie mam.
buber
Przedstawiła się, plecaczek ma. Teraz opycha się w budce.https://zapodaj.net/plik-Ity3bzxoNq
raf
Gloria na G2, brat na G1
51 Wyświetleń
51
Myślę że na G1 w przedsionku siedzi młodziak
52 Wyświetlenia
52
raf
Rafik na G1,młody na G2
44 Wyświetlenia
44
A ja się pytam się co z Falco ? Tiga ? 😔
67 Wyświetleń
67
...ja też jestem zainteresowana losami Falco ...I nie tylko dlatego , że to mój chrześniak 🥰
IzaEs
Coraz mniej wpisów na forum, coraz mniej nas tu w ogóle 😔
Arczi na G1
87 Wyświetleń
87
Ktoś może wie, gdzie się podziały jajka na G2?
83 Wyświetlenia
83
Jajka pustułek były na G1. Wczoraj nie było obrazu, chyba wtedy zabrano i tak nieużyteczne jajka. Być może, że po kolejnym nalocie Werwy i Rafika nie było komu ich inkubować / dwa jajka były z tą drugą samicą/. To gniazdo nadal jest kontrolowane przez sokoły, to ich rewir i dla innych szponiastych nie ma "zmiłuj".
Więcej