Jajka pustułek były na G1. Wczoraj nie było obrazu, chyba wtedy zabrano i tak nieużyteczne jajka. Być może, że po kolejnym nalocie Werwy i Rafika nie było komu ich inkubować / dwa jajka były z tą drugą samicą/. To gniazdo nadal jest kontrolowane przez sokoły, to ich rewir i dla innych szponiastych nie ma "zmiłuj".