Pokaż:Wszystko
Nila siedzi na poręczy
44 Wyświetlenia
44
Maja5
Westa je śniadanie na daszku.
kolorowadama3
A w tle słychać, że któraś z dziewcząt drze dzioba 😀
raf
Westa
32 Wyświetlenia
32
Dwie dziewczyny przy budce
39 Wyświetleń
39
Basiula
Obecnie jedną na progu
02:20 Młode przybywa do barierki, nie mogę powiedzieć, czy to Diuna czy Westa.
38 Wyświetleń
38
Diuna i Westa stanęły obok siebie na barierce, razem spojrzały w górę i krzyknęły, że może Nila albo Ptyś lecą z jedzeniem.
41 Wyświetleń
41
Gawi
Ptysia goniły11:59:48
Dwie dziewczyny nocują w domku. Jedna na daszku a druga na poręczy. I widać, że kolacja była zacna 🤣
40 Wyświetleń
40
Koszalin padł
43 Wyświetlenia
43
Kamera znowu nie jest odpowiednio ustawiana, należy trochę oddalić obraz, powyżej budki będą sokoły bez głowy. Jak zwykle operator...ka sobie poszła. Chyba adminowi sms`a  wyślę
49 Wyświetleń
49
Gawi
tak to teraz wygląda, nawet nogi ma Nila obcięte  https://zapodaj.net/images/781062a8f9d2e.jpg
Operator/ka pokazała 2 młode na dolnym podeście komina, Westa je, a druga, takie ptaszysko uparte, że za nic obrączki nie chce pokazać. Na pewno Diuna :)
46 Wyświetleń
46
Gawi
widać o 13:45:21 HD4i o 14:00:35
raf
Westa i Diuna pałaszują
38 Wyświetleń
38
raf
2 panny przed budką
36 Wyświetleń
36
Iwona65
Teraz pod budką
Diuna i Westa chase Ptyś.
https://zapodaj.net/plik-eFFewMqWuy
44 Wyświetlenia
44
Kiedy ostatnio była widziana Westa?
49 Wyświetleń
49
Hugx2
16:19 Diuna siedzi na poręczy. W pobliżu słychać głos Westy.
Hugx2
18:15 Diuna nawołuje na balkonie. W tym samym czasie słychać nawoływanie innego ptaszka. Ponieważ Lili nie pojawiła się w kamerze od ponad dziesięciu dni, spekuluję, że może to być korytarz pod Westą.
Gawi
w czwartek 12 czerwca, jak na razie  wszystko jest na forum
Coś mi się wydaje , że Lili to my się już raczej nie doczekamy🙁 .a tak  troskliwa Nila dbała o te swoje maluchy ...💕a tu na pewne sprawy nie ma rady ..
56 Wyświetleń
56
Hugx2
To gniazdo obserwuję najdłużej. Od Szeryfa do Czarusia, a potem do Lili, co roku znika jakieś dziecko. Natura jest tak okrutna, że jedyne co mogę zrobić, to pamiętać, że przyszły na ten świat.
Hugx2 , my jesteśmy jedynie obserwatorami ...a natura jest okrutna  - tylko dla nas , ludzi...ciężko to nam zaakceptować..
Hugx2
Wciąż nie chcę w to uwierzyć. Wciąż mam przed oczami obraz dzielnej Lili szarżującej na człowieka. Jest taka żywiołowa, jako pierwsza rozpoczęła balkonową przygodę i podbiła dach. Mam nadzieję, że pewnego dnia nagle pojawi się przed nami, by sprawić nam niespodziankę.
Gawi
W Koszalinie na etapie pierwszych wylotów  prawie co roku są straty
Gawi , pewnych spraw się nie przeskoczy ,  statystyka ..
11:54 Diuna stoi na poręczy. Kabina jest dziś nieco opuszczona.
41 Wyświetleń
41
Więcej