Pokaż:Wszystko
W Zamrzenicy bielik (chyba) stresuje młode. Kilkakrotnie przylatywał na dach i odlatywał na pobliskie drzewa. Niestety kamera cały czas gubi ostrość. Przydałoby się ją trochę oddalić
71 Wyświetleń
71
IzaEs
😢
Może być nieciekawie jak klatkę otworzą
Gawi
To jest chyba wina niestabilnego internetu. A bielik to już w sobotę je drażnił
Amika
Dzisiaj jest wyjątkowo aktywny. Już się zgubiłam ile razy był na dachu, a przez jakiś czas siedział na sośnie na wysokości licznika sekund
Amika
Znowu przyleciał na dach. Siedzi w prawym rogu
😡
czy to orzeł lata w Zamrzenicy wokół klatki a młode się drą
58 Wyświetleń
58
Tak, drażni i terroryzuje je już od kilku dni 😣😡
W Janowie był kpl. młodych na darmowym posiłku.
https://youtu.be/p4T7vYocsX4
82 Wyświetlenia
82
Forest pięknie prezentuje się na krawędzi gniazda 😊
100 Wyświetleń
100
W Janowie trzy młode czekają na podwieczorek, a micha pusta.
136 Wyświetleń
136
Efa
Efa
W Zamrzenicy klatka już za ciasna;). 2 szaleją, a szczególnie ten z telemetrią..
128 Wyświetleń
128
Gawi
Tam ktoś przelatuje  ich to drażni i szaleją. Najpierw myślałam że ludzie się kręcą , ale w końcu ktoś się pojawił. Nie wygląda mi na sokoła, chyba coś większego, ale może się mylę. to był tylko moment   https://youtu.be/fWEmtv-T36Q?si=61ENsihG0BQNu427
Antonówka
Kolorystyką pasuje na młodocianego bielika 🤔
Gawi
też tak myślę, ogon to sugeruje  ale nie jestem specem w rozpoznawaniu w powietrzu
Dojlidy 2, obiad wjechał.
108 Wyświetleń
108
Klan "Janowiaków Lubelskich" przybył na obiadzik  
https://youtu.be/7iey7jELVKE
110 Wyświetleń
110
Obserwuje Garwolin, zastanawia mnie co to za ptak leży, na posiłek chyba nie dostaja takich do od piórowania , może się mylę
100 Wyświetleń
100
W Janowie jedzenie w pojemniku a Sokołów nie widać
120 Wyświetleń
120
Czy po otwarciu klatki ptaki wracały na noce?
jolajola
one nie wracają na noce jak do domu, to jest tylko darmowa stołówka
Właśnie pisałam, że w Janowie do stołu podano, ale goście nie przybyli 😅
Ten młody z Dojlidy został zabrany czy siedzi pod kamerą?
113 Wyświetleń
113
buber
Nie widać młodego, teraz wjechała kolacja i kamera pokazała całość klatki, może został zabrany.
Rano młody został zabrany z klatki.
monikam54
Super , może mu pomogą i szybko wróci ♥️
OlaOlszowska
Ile ich tam wsiedlono? Bo widzę 5 teraz.
Gawi
w każdej klatce po 5
Garwolin 6 szt. :)
Gawi
była mowa o Dojlidach
Dolina, młody na wizji
113 Wyświetleń
113
Napisałam w sprawie młodego z Dojlid, dostałam odpowiedź,  w skrócie, mają to pod kontrolą, ale też muszą zachować minimum kontaktu z człowiekiem. 
Właśnie ktoś zajechał pod klatkę.
106 Wyświetleń
106
eevik
Nie widać go..schował się po kamerkę?
monikam54
No właśnie nie wiem , może go zabrali ?
monikam54
Też im napisałam na fb. Również mi odpisali że  dziękują za czujność i że będą podejmować interwencje w sprawie młodego 😊
BookWorm
Dzięki. Najważniejsze, że wiedzą i będą młodego obserwować.
A czy ten jeden co został w Dojlidach to nie kuleje przypadkiem? Jakby miał problem ze stawaniem na lewą łapę. Czy mi się tylko wydaje?
114 Wyświetleń
114
Gawi
Nadleśnictwo ma fb, można się zapytać czy planują jakąś interwencję. Wątpię żeby ktoś od nich był tutaj zalogowany Poczekać do jutra i zobaczyć jak się ma młody
monikam54
Napisałam, zobaczymy co zrobią..
buber
Kamera od wczoraj śledzi małego, więc też widzą co się dzieje.
eevik
Kuleje i to wyraźnie... Biedny mały...
monikam54
Oj też to widziałam.. Chyba w tym przypadku powinni zamknąć klatkę i go zabrać bo chyba póki co to sobie nie poradzi na wolności jeżeli to coś poważniejszego..
buber
Kuleje i to jest pewnie przyczyna, że mało się rusza.
W Dojlidy ostatni poleciał 1 minutę temu. 🤩
110 Wyświetleń
110
Niestety, nie poleciał 🤨 Zanosi się na nocleg w gnieździe
buber
Gdzieś mi piąty przepadł.
buber
Znalazła się zguba, cały czas siedział pod kamerą.https://zapodaj.net/plik-fsJPQCCx5O
Więcej