W Zamrzenicy bielik (chyba) stresuje młode. Kilkakrotnie przylatywał na dach i odlatywał na pobliskie drzewa. Niestety kamera cały czas gubi ostrość. Przydałoby się ją trochę oddalić
Tam ktoś przelatuje ich to drażni i szaleją. Najpierw myślałam że ludzie się kręcą , ale w końcu ktoś się pojawił. Nie wygląda mi na sokoła, chyba coś większego, ale może się mylę. to był tylko moment https://youtu.be/fWEmtv-T36Q?si=61ENsihG0BQNu427
Napisałam w sprawie młodego z Dojlid, dostałam odpowiedź, w skrócie, mają to pod kontrolą, ale też muszą zachować minimum kontaktu z człowiekiem. Właśnie ktoś zajechał pod klatkę.
Nadleśnictwo ma fb, można się zapytać czy planują jakąś interwencję. Wątpię żeby ktoś od nich był tutaj zalogowany Poczekać do jutra i zobaczyć jak się ma młody
Oj też to widziałam.. Chyba w tym przypadku powinni zamknąć klatkę i go zabrać bo chyba póki co to sobie nie poradzi na wolności jeżeli to coś poważniejszego..