Dziś około 13 byłą 3 młodych w kamerze od zaplecza. Jedno podreptało za komin, drugie jadło coś dużego, a trzecie młode podlatywało sobie po lotnisku )to tu to tam). Obserwowałam dosłownie chwilkę.
Może i był, może nawet siedzi teraz z tym, który sobie zalega na dachu i którego ledwie widać . Może to nawet on podmienił się z Fabrykantem. Bez głównej 1 kamery to lipa
Byłem na bardzo krótkiej wizycie pod kominem w Zgierzu i dzisiaj sokoła nie zaobserwowałem. Nie znaczy to jednak, że go nie ma, bo obserwowałem jedynie kilka minut