Pokaż:Wszystko
Jeden młody siedzi na barierce, widoczny w kam 2
47 Wyświetleń
47
Młodziak na daszku. Edit: Nawet dwa.
49 Wyświetleń
49
aalina
Jeżeli liczyli na resztki ze śniadania to się przeliczyli bo tatuś zwinął .
Citro
😆 Jest ciepło, nie chciał by się zepsuło 😉
elik
jest Veolka
Dwójka na śniadaniu na budce.
48 Wyświetleń
48
Jedno młode na pasie startowym, drugie (Veolka?) na budce
56 Wyświetleń
56
Może ktoś widział ostatnio Włókniarza? Ja jego obecność ostatnim razem zarejestrowałem 19.06.
59 Wyświetleń
59
Citro
Dziś około 13 byłą 3 młodych w kamerze od zaplecza. Jedno podreptało za komin, drugie jadło coś dużego, a trzecie młode podlatywało sobie po lotnisku )to tu to tam). Obserwowałam dosłownie chwilkę.
Iwona65
Może i był, może nawet siedzi teraz z tym, który sobie zalega na dachu i którego ledwie widać . Może to nawet on podmienił się z Fabrykantem. Bez głównej 1 kamery to lipa
Iwona65
chociaż to chyba Veolka zaległa
Dwójka młodych na daszku 🥰
53 Wyświetlenia
53
2010
Veolka i Fabrykant
raf
Młody na daszku
50 Wyświetleń
50
Iwona65
Na pewno to nie Veolka
Któreś młode toaletę uskutecznia na budce.
48 Wyświetleń
48
Veolka wyjada resztki na dachu
48 Wyświetleń
48
młody i dorosły na daszku
55 Wyświetleń
55
elik
młody to Fabrykant
powsinoga
A dorosły to Gdynek 🥰
Śniadanie na daszku. Przed chwilą też była asysta na barierce, było widać cień.
48 Wyświetleń
48
Ktoś na zapleczu kolację sobie pióruje.
55 Wyświetleń
55
Chyba Veolka na kracie na 2.
54 Wyświetlenia
54
Kos
Kos
Młody Poleś 2KX się dzisiaj pokazał 😃
Jest cały i zdrowy !!!
74 Wyświetlenia
74
jolajola
super - to mój przyszywany sokoli wnuczek :-)
Bardzo na tą wiadomość czekałam. Dzięki ❤️
evanelina
Wspaniała informacja! Dziękujemy za dobre wieści! Ten mały łobuz jest mi szczególnie bliski!
2010
Cudowna wiadomość! Już zaczynałem się o niego martwić
Byłem na bardzo krótkiej wizycie pod kominem w Zgierzu i dzisiaj sokoła nie zaobserwowałem. Nie znaczy to jednak, że go nie ma, bo obserwowałem jedynie kilka minut
73 Wyświetlenia
73
Więcej