Krzyś, bez przesady 🙂 Operator kamerki pięknie pokazał, ile młodych przesiaduje w otwartym gnieździe, nie widziałam żadnego popłochu. Odloty były dobrowolne 😊
W Zamrzenicy klatka otwarta. Jest jeszcze czwórka młodych. Niestety operator kamery zafundował dłuższe oglądanie podłoża z tyłu klatki i wylotów nie można było obserwować.
Janów - siedzi jedno młode na krawędzi klatki, taka sama sytuacja w Dojlidy2, a w Garwolin1 siedzi ich siedem, to znaczy 6 siedzi, a jeden konsumuje na podłodze klatki
Garwolin. Nic już nie rozumiem :( Widziałam jak jeden odleciał zaraz po otworzeniu klatki, a w klatce jest teraz 6. Nie zauważyłam, że wrócił? Było 7? Ktoś wie?