Pokaż:Wszystko
jur
jur
na Kawęczynie jedna z młodych siedzi na podeście za lampą i przysypia
79 Wyświetleń
79
Kam3 padła.
80 Wyświetleń
80
jolajola
w sensie, że kamera fizycznie się zepsuła czy linia przesyłu ?
MietekPkin
Według mnie to zepsuła się.
Lili
😒
Reset podglądu.
68 Wyświetleń
68
Na pałacu naprawa oświetlenia.
68 Wyświetleń
68
MietekPkin
Koniec prac. Reszta porządków na jesieni.
MietekPkin
Tez wymiana na nowe żarówki 3szt z 4szt. Stara żarówka zostaje na wejściu.
MietekPkin
Oświetlenie ustawione na g.6-21.
MietekPkin
Działa.
MietekPkin
Opóźnienie w przekazie wynosi 26 sekund.
Dzisiaj Cudny dalszą wycieczkę zrobił, widać że rozpieszczony jedynak bo postój miał w Hiltonie :-)
85 Wyświetleń
85
jolajola
w Hiltonie na Grzybowskiej?
Oliwia
Nie, tym na Wawrze
jolajola
aaa, Double Tree na Skalnicowej..... może poleciał podglądać ludzi w basenie?  :-p
jur
jur
A może by tak założyć temat z podróżami Cudnego, zamiast cedzić skąpo informację ???
Oliwia
Bardzo ten komentarz mnie do tego zachęcił.
jur
jur
Do usług 😊
Oliwia
raf
Jak Ty mnie teraz zaimponowałaś Oliwio.
Chapeau bas.
Dwie panieneczki w Kawęczynie 😍
67 Wyświetleń
67
Astra w gnieździe, a Cudny nad Wisłą dalej, w sumie mu się nie dziwię :-)
75 Wyświetleń
75
jolajola
ale czy przylatuje czasem do rodzinnego komina? co pokazuje plecaczek?
Oliwia
Plecaczek rejestruje na razie pojedyncze godziny co jakiś czas (ostatnio tylko nad Wisłą), możliwe że podlatuje i dlatego nie działa częściej (na siekierkach są zakłócacze sygnału).
Już mi się ulało i muszę, bo się uduszę. Niedawno ogłoszona była zbiórka pieniędzy (https://pomagam.pl/awm3nd) na utrzymanie streamingu m.in. z gniazda na PKiN. FF i goście zebrali wskazaną kwotę aby móc oglądać życie tych pięknych ptaków. I co??? Ano możemy sobie popatrzeć na kręciołki i stopklatki. Czy chodziło tylko o zebranie kasy i „a teraz, drogie dzieci, pocałujcie misia w ….”?
93 Wyświetlenia
93
jolajola
dzisiaj, sobota 5 lipca, Mietek wszedł do budki i poreperował/zresetował, co trzeba i jest info, że kam3 padła całkiem i musi poczekać do jesieni
MietekPkin
Nie wiem. Ale zbiorka na utrzymanie to koszty przesyłu z 3 podglądów. A tu chyba pada cały system na pałacu.  Niestety przekaz anologowy był bardziej nie zawodny.  Ale cyfrowy raczej kiepski.
walt
Napisałem "m.in. z gniazda na PKiN".
MietekPkin
Tak wiem.
Lili
🤔😛
Raczej nikt się nie wypowie tu w tym temacie .
walt
Widocznie wszystkim odpowiada taki stan rzeczy albo boją się narazić. Proponuję zlikwidować te wszystkie kamery na PKiN. Wtedy nie będzie kosztów i ludzie nie będą się wq..... .
Astra w budce.
78 Wyświetleń
78
raf
Kawęczyn. Panna na kracie.
80 Wyświetleń
80
Kawęczyn konsumpcja na podeście
87 Wyświetleń
87
Działają znowu kamery na Siekierkach, ale pusto jest. Na Kawęczynie jeden młody sokół na podeście.
89 Wyświetleń
89
Któreś z rodziców przed chwilą było z jedzonkiem na kracie. Prawdopodobnie było przekazanie w locie, bo teraz Błękitna coś wciąga przed budką  🥰
85 Wyświetleń
85
W południe widoku na kracie już nie ma żadnego niestety,ciemność tylko.
Siekierki już
75 Wyświetleń
75
Jest 1 lipca, a Siekierki nadal nie da się oglądać.
96 Wyświetleń
96
Oliwia
Jutro będzie już działać
Więcej