Jedno (chyba Veolka) się drze, drugie konsumuje. Kam. 2. Nie wiem czy dobrze widzę ale w lewej części ekranu jest rozwleczony kabel... Co by wyjaśniało dysfunkcję kam.1 😂
Od rana normalka, ktoś porwał to co zostało po kolacji a ktoś gonił go po podeście za komin. A teraz jedno młode z posila się na budce. Ale czy to ta "uciekająca" kolacja czy nowa ułowka to nie wiem.