Pokaż:Wszystko
Siekierki padły
77 Wyświetleń
77
Oliwia
Podejdę jutro zrestartować
To może i Żerań zresetujesz 😜
Oliwia
Żerań to wyższa matematyka, tam proste rozwiązania nie działają :-)
Siekierki, Astra w budce, stoi znieruchomiała
98 Wyświetleń
98
Efa
Efa
Ktoś przed chwilą kąpał się w ulewnym deszczu na zapałce Pałacu.. i odleciał
91 Wyświetleń
91
Efa
Efa
Znowu jest tylko niżej po lewej stronie
Efa
Efa
Bardzo mu się spodobało. To młody. Przeszedł na prawą stronę i wrócił na lewą. Czyści pióra.
elik
na iglicy są dwa sokoły, ten drygi na wysokości pierwszego , po prawej ale mao widoczny bo zasłania go żelastwo
raf
Dzień dobry.
Apasz z przekąską na kracie. 11:57
87 Wyświetleń
87
Kawęczyn, jedno dziewczę na podeście, nie chce pokazać obrączki
96 Wyświetleń
96
młoda z Kawęczyna skubie suchara
94 Wyświetlenia
94
Kawęczyn, obecna młoda
96 Wyświetleń
96
Skierek na swoim ulubionym rogu daszku
88 Wyświetleń
88
Sokół na ostatniej zapałce po lewej 😊
https://zapodaj.net/plik-1Vh9aRNy5D
94 Wyświetlenia
94
Teraz też siedzi
jur
jur
Jak tu polować w takich warunkach ?
Po sezonie i kam6 ustawcie lepiej.
98 Wyświetleń
98
Kam 1 sokół w deszczu.
94 Wyświetlenia
94
Na wierzbnie słońce a na pałacu leje.
86 Wyświetleń
86
Hrabia na 1, Giga na 2 kam? Operator by trochę mógł zadziałać.
97 Wyświetleń
97
MietekPkin
Operatory bocza się.
Piękny Skierek na daszku kam.3
90 Wyświetleń
90
..ciekawa jestem czy lata z synem i uczy go np .polować?🤔
I fruuu...gwałtownie odleciał
Siekierki Astra w budce
83 Wyświetlenia
83
Więcej