Garwolin1 - duży ruch przy śniadaniu. Jeden (...) (chyba) pałaszuje. Ciekawe czy podrzucony czy samodzielnie upolowany https://zapodaj.net/plik-OkTvHmF0Wd
Czy ktoś w Stowarzyszeniu potrafi podnieść tę kamerkę w Janowie. aby można było patrzeć na całego ptaka na żerdzi, anie tylko na jego szpony lub ogon ??????
Wielka prośba do Stowarzyszenia o poprawienie ustawień kamery w Janowie. Przy wcześniejszym była większa możliwość obserwacji https://zapodaj.net/plik-6DD1h9sVvO Przy okazji podziękowania za przywrócenie ustawień w Dojlidy1
Rano, po raz pierwszy od wylotu (?) ostatniego młodego pokazał się obraz w Garwolin2 Niestety, krótka radość bo "kręciołek" rządzi obrazem. https://zapodaj.net/plik-cOI0PApmDv
Dzisiaj jakby tak optycznie dali trochę mniej. https://zapodaj.net/images/f5e407aa3eb07.jpg Wszystko zostało zjedzone, a do pustej już michy jeszcze chętni się zjawiali. Jeden sprawiał wrażenie spóźnialskiego bo mocno się rozglądał po podłożu za jakimiś resztkami.