Pokaż:Wszystko
W Gdyni pusto
94 Wyświetlenia
94
I znów powrót.....Balbina
98 Wyświetleń
98
Tercja siedzi na progu
95 Wyświetleń
95
Teraz Koksinka resztki wcina....
99 Wyświetleń
99
Dorosły sokół na daszku z łupem
84 Wyświetlenia
84
AnaOxy72
Koksinka....
Dzień dobry! Kaszub chowa się przed deszczem w budce 🥰
84 Wyświetlenia
84
Tercja z daszku przyniosła się na próg
92 Wyświetlenia
92
W Redzie ogon zwisa z dachu
93 Wyświetlenia
93
jolajola
25 minut później wciąż jest
nosił wilk razy kilka, ponieśli i wilka - wygląda na to, że zakończyła się okupacja gdyńskiego gniazda
102 Wyświetlenia
102
Szkoda. Niezły ubaw był
Tercja na barierce 🥰
102 Wyświetlenia
102
Admirał w Tczewie 🥰
97 Wyświetleń
97
Dzień dobry! W Gdyni pusto 🧐
90 Wyświetleń
90
No i wrócił grzywacz, ale to ten sam co wyszedł wczoraj wieczorem,  wygląda na to, że drugi osobnik zginął( właśnie słyszałam gruchanie -czyli samiec, samica nie pojawia się po ostatnim starciu z sokołem).
122 Wyświetlenia
122
AnaOxy72
Teraz pusto
Intruz wrócił
117 Wyświetleń
117
W Gdyni pusto , aż jestem w szoku 😂
119 Wyświetleń
119
Baszka
Ja też
Amika
Wczoraj o 19:46 samiec opuścił  budkę. Chwilę siedział na bocznej barierce, ale samica na nocną zmianę się nie pojawiła . Do północy nikogo nie było.
Więcej