Pokaż:Wszystko
Dzień dobry! Afrodyta na daszku wcina śniadanko 🥰
48 Wyświetleń
48
powsinoga
Pierzy się , będzie lotka do zdobycia
Chyba Afrodyta na dachu wcina kolację 😄
46 Wyświetleń
46
evanelina
a teraz widze kogoś z jasną głową:D
Daszka
Chyba Włókniarz się doczekał świeżego mięska😀.
evanelina
Ale on ma wręcz biały pasek na głowie! Całkiem jest wyjątkowy
Gawi
Gdynek był jasny oto on 21 07 2019   https://youtu.be/TX7HcuEx1dE?si=506xRsLLrZdz-6gx
oczami.ptakow
Zapewne podobnie wyglądała Bryza jak była młoda. Ona miała taki wianuszek z tyłu głowy jako ptak dorosły i możliwe, że jako młoda właśnie tak to wyglądała.
Gawi
Gdynek i Admiral po Bryzie, Kaszub i Szkwał po Bosmanie mają "karnację"
2010
Wygląd Włókniarza kojarzy mi się czasami z podgatunkiem cassini. Oczywiście nie sądzę, że nasze sokoły mają coś wspólnego z tymi południowoamerykańskimi
Krzykacz wylądował na daszku 😂
39 Wyświetleń
39
Daszka
Daszka
Bardzo nie podobał mu się zastany tam suchar, ale z braku laku zabrał i to😅. Wydaje mi się, że to nasz blondasek Włókniarz.
Kos
Kos
Kamera na EC4 została już zdemontowana 😏
No to czekamy ...
56 Wyświetleń
56
evanelina
Dodatkowo Varso to celebryta:D od urodzenia!
Daszka
I taki podobny do Franka😌... Z wyglądu oczywiście, bo życiowe wybory podejmuje zgoła inne😉.
Daszka
Ależ jestem podekscytowana🤩! Gdynka i Afrodytę oczywiście uwielbiam, ale to z Zoe i Varso mam wspólnotę majątkową (moja pierwsza jazda pod ich komin skończyła się moim pierwszym w życiu mandatem i to srooogim), więc czuję z tym gniazdem szczególną więź😆. Poza tym to ich komin jest najbliżej mnie (w linii prostej, ale niestety nie latam, więc z dojazdem to tak naprawdę jeden pies) i patrzę na niego praktycznie codziennie na spacerach z psem, więc moja radość jest wieeeeelka!😍
Citro
Opowiedz coś o tym mandacie, pliiiiiissss 😅
evanelina
Czekamy z niecierpliwością!☺️
Na forum pojawiła się informacja, że rezydenci EC4 niedługo dostaną nowy domek, a my ogólnodostępny podgląd! Bardzo się cieszę z tej informacji. Przydała by się już tylko sprawna kam. 1 na EC3 ☺️
59 Wyświetleń
59
Afrodyta buszuje w gnieździe
51 Wyświetleń
51
Afrodyta że śniadaniem na daszku.
56 Wyświetleń
56
Rodzic w budce duma 🥰
46 Wyświetleń
46
Hej, będę w Łodzi dwa dni, piątek i sobota. Oczywiście nie omieszkam odwiedzić EC3 i EC4. Jakby ktoś był tak miły i chciał mi podpowiedzieć gdzie najlepiej stanąć pod oboma kominami? Od jakiej ulicy itp.? To będę bardzo wdzięczna. Jeżeli też ktoś miałby ochotę się ze mną spotkać to już w ogóle super :) P.S. Można do mnie jakby co pisać na priv, zaproszenia przyjmuję bez problemu ;) Może też być tutaj :)
53 Wyświetlenia
53
2010
Jeżeli godzina 10 aktualna to prawdopodobnie będę w stanie dołączyć do obserwacji :)
evanelina
Pod EC3 najlepiej zaparkować na parkingu pod Leroy Merlin. W sobotę o 10 będę pod kominem ☺️ na 11 do pracy... Jakby co, do zobaczenia!
niza
To się zgadamy jeszcze ;)
Sokół na barierce w kam. 3
47 Wyświetleń
47
Daszka
... a na dwójce fragmencik sokoła na progu budki. Przez chwilę pokazał głowę i to chyba Gdynek.
Pod EC3 piękne przeloty pustułek
41 Wyświetleń
41
posiłek na daszku
56 Wyświetleń
56
Taki widok przed 8 zastałam...
https://zapodaj.net/plik-Gxc6dtvEIT
60 Wyświetleń
60
Posiłek na daszku w kam 3
58 Wyświetleń
58
Krótka obserwacja pod EC3, obecne 2 sokoły. Siedziały na środkowej galerii niższego komina, jeden był bardzo głośny więc to pewnie był młody. Nie miałem okazji obserwować długo, bo spod komina szybko wygonił mnie deszcz
60 Wyświetleń
60
Więcej