Zapewne podobnie wyglądała Bryza jak była młoda. Ona miała taki wianuszek z tyłu głowy jako ptak dorosły i możliwe, że jako młoda właśnie tak to wyglądała.
Wygląd Włókniarza kojarzy mi się czasami z podgatunkiem cassini. Oczywiście nie sądzę, że nasze sokoły mają coś wspólnego z tymi południowoamerykańskimi
Ależ jestem podekscytowana🤩! Gdynka i Afrodytę oczywiście uwielbiam, ale to z Zoe i Varso mam wspólnotę majątkową (moja pierwsza jazda pod ich komin skończyła się moim pierwszym w życiu mandatem i to srooogim), więc czuję z tym gniazdem szczególną więź😆. Poza tym to ich komin jest najbliżej mnie (w linii prostej, ale niestety nie latam, więc z dojazdem to tak naprawdę jeden pies) i patrzę na niego praktycznie codziennie na spacerach z psem, więc moja radość jest wieeeeelka!😍
Na forum pojawiła się informacja, że rezydenci EC4 niedługo dostaną nowy domek, a my ogólnodostępny podgląd! Bardzo się cieszę z tej informacji. Przydała by się już tylko sprawna kam. 1 na EC3 ☺️
Hej, będę w Łodzi dwa dni, piątek i sobota. Oczywiście nie omieszkam odwiedzić EC3 i EC4. Jakby ktoś był tak miły i chciał mi podpowiedzieć gdzie najlepiej stanąć pod oboma kominami? Od jakiej ulicy itp.? To będę bardzo wdzięczna. Jeżeli też ktoś miałby ochotę się ze mną spotkać to już w ogóle super :) P.S. Można do mnie jakby co pisać na priv, zaproszenia przyjmuję bez problemu ;) Może też być tutaj :)
Krótka obserwacja pod EC3, obecne 2 sokoły. Siedziały na środkowej galerii niższego komina, jeden był bardzo głośny więc to pewnie był młody. Nie miałem okazji obserwować długo, bo spod komina szybko wygonił mnie deszcz