Pokaż:Wszystko
Tczew spotkanie
78 Wyświetleń
78
Stream360, Gdynia dziękuje  https://zapodaj.net/images/415f39387ac58.jpg
87 Wyświetleń
87
Kaszub w gnieździe
74 Wyświetlenia
74
Witam wszystkich falcolubów. Małe wyjaśnienie.. dziś zakończyliśmy obsługę gniazd PGE, ktoś inny ‚wygrał’ przetarg.. czyli będzie działał w tym temacie.. powinni od teraz. Jak to będzie .. trudno powiedzieć. Z tego co mi wiadomo to jakaś firma instalacyjna.. czy jakoś tak. Przetargi rządzą się swoim prawem: najważniejsza cena. Mamy nadzieję, że dadzą radę i będziecie równie zadowoleni. .. jesteśmy z Wami przy innych gniazdach. Pozdrawiamy😀
89 Wyświetleń
89
Lili
😮😥...🖐🏻
58basik
Dziękuję bardzo  Stream360 za dotychczasową obsługę PGE ... oby nowy usługodawca był równie dobry :)
Gawi
buuuu😒
Dlaczego kończymy obsługę....????????????
76 Wyświetleń
76
Admirał w budce
78 Wyświetleń
78
Dzień dobry! Śniadanie na daszku w Gdyni 🥰
71 Wyświetleń
71
W Redzie ogon zwisa z daszku
63 Wyświetlenia
63
Kaszub już w gnieździe
61 Wyświetleń
61
W Redzie z daszku zwisa ogon Tercji
57 Wyświetleń
57
Tercja siedzi przed progiem
50 Wyświetleń
50
Baszka
Odleciała
Ogon Tercji zwisa z daszku, Kaszub siedzi na progu
42 Wyświetlenia
42
Baszka
Tercja odleciała o 6:32, Kaszub po minucie, Tercja wróciła i siedzi na poręczy
Kaszub w gnieździe robi poranną toaletę
37 Wyświetleń
37
Kaszub śpi w gnieździe z głową w piórach
32 Wyświetlenia
32
Tercja śpi na progu, Kaszub w budce, piękny widok
48 Wyświetleń
48
Więcej