Pokaż:Wszystko
przyleciała Giga
83 Wyświetlenia
83
elik
młody przeszkodził w spotkaniu
elik
Hrabia na płocie
67 Wyświetleń
67
elik
Gniewko i Panicz wciąż obecni, ganiali się wokół pałacu a Hrabia obserwował ich popisy.
Na focie jeden z młodych dobrze widoczny, drugi jest poniżej prawego skrzydła, między szczebelkami płotka
https://zapodaj.net/plik-Zz3VnSKQEI
Yvone
Fajnie by to było widzieć stojąc z lornetka pod PKIN
Siekierki, Żerań, Dobra - brak przekazu
74 Wyświetlenia
74
Lili
🤔...😉
elik
i o tych wszystkich zmianach Stowarzyszenie "zapomniało" poinformować ? 🤐
W Siekierkach to zawsze na końcu miesiąca jest brak bo transfer się skończył pewnie.
jolajola
a w Dobrej budka na wieży (już?) zlikwidowana, a w nowym miejscu na fotach nie widać było wysięgników kamery przy budce
oczami.ptakow
Gdzie te zdjęcia są?
jur
jur
Sokół na iglicy po lewej stronie
84 Wyświetlenia
84
Żerań, nie działa podgląd
83 Wyświetlenia
83
Frugoslaw
Już jest
A ja jestem w Siedlcach i właśnie nad głową przeleciał mlody sokół
97 Wyświetleń
97
Lili
🌞🧐
Na jakiej ulicy?
jur
jur
Skończyłem obserwację,  młodych nie widziałem
89 Wyświetleń
89
Astra w gnieździe..
77 Wyświetleń
77
..ciekawe co słychać u naszego ulubieńca Cudnego ?  FF Oliwia zapewne na urlopie  😊
Kos
Kos
Zapewne nadajnik milczy ,mam tak u Edzi 
Dobrze ,że widzę ją w kamerce 😊
jur
jur
Nasze sokoły zmieniły miejscówkę,  teraz siedzą na Varso.
74 Wyświetlenia
74
jolajola
ale razem siedziały, to znaczy w odległości około 10 metrów od siebie, ale na poziomie tego samego paraperu
Yvone
Mama nadzieje iż nie zrezygnują z kwatery na PKIN
jur
jur
Na Żeraniu Junior
66 Wyświetleń
66
Nela z wizytą 😊
67 Wyświetleń
67
To Wrotki  siostra ( info dla tych , którzy jeszcze tego nie wiedzą)
jur
jur
Sokół na iglicy nisko po lewej stronie
75 Wyświetleń
75
Skierek na daszku
76 Wyświetleń
76
Skierek na progu
71 Wyświetleń
71
elik
obecnie na daszku
ktoś w budce, pewnie to Astra
62 Wyświetlenia
62
jolajola
15:43 wciąż siedzi, pokazała kawałek obrączki
Więcej