Pokaż:Wszystko
Mam dobre wieści o naszym Varso, dla tych co się martwią🙂. Cytuję: "Widać ranę na skrzydle ale to nic groźnego, wróci na wolność". Wieczorkiem wstawię na forum.https://zapodaj.net/plik-8vvunwKl7r
62 Wyświetlenia
62
Lili
👌🏻🤞🏻👍🏻
powsinoga
Dziękuję za super dobre wiadomości 🥰 a Varso piękny jest z każdej strony, po mamusi i tatusiu 🥰😄
Dziękuję bardzo za dobrą wiadomość. 🤗 
Buuummm!!! Kamień z serca ..
elik
fotki cudne ale zastanawiam się jakim cudem dał się złapać skoro to niewielki uraz ?
oczami.ptakow
Niewielki uraz nie musi znaczyć, że nie uniemożliwia latania. Przez uraz choćby mógł mieć gorszą skuteczność w polowaniu i przez zmęczenie czy głód osłabnąć. A tak w Azylu się wyleczy, podkarmią go, może profilaktycznie odrobaczą i wróci w pełni sił, a nawet lepszy.
Daszka
I jeszcze jedna fotka pięknisia😍 https://zapodaj.net/plik-dSIwidVX4D
evanelina
O matko! Jaki on przystojny biedaczek! Dziękuję za pokrzepiające wieści!
Na forum pojawiła się informacja, że Varso miał wypadek i trafił do Azylu...
😢
60 Wyświetleń
60
Biedaczek, dobrze, że już się nim zajęto. Oby to nie było nic poważnego i śliczniak prędko wrócił na swój komin
buber
Już raz miał szczęście, oby tym razem też. Trzymam mocno kciuki.
evanelina
Otrzymał pomoc, to już bardzo dużo
Afrodyta na daszku budki, z ładnym łupem
58 Wyświetleń
58
Młody na barierce
59 Wyświetleń
59
elik
a jaka mgła 🌫
Dzień dobry FF. Gdynek i Afrodyta z rana. https://zapodaj.net/plik-fGnVxM43P0
56 Wyświetleń
56
evanelina
No to teraz mamy zbliżenie na Afrodytę, siedzi na lampie. A Gdynek na dołku 😅
Kamera 1 pięknie portretuje Afrodytę na daszku. Piękna ta nasza sokola damulka
60 Wyświetleń
60
nie będziemy jej żałować ;)
Citro
Przysypia, "lekko" najedzona.
evanelina
I objedzona!
Afrodyta z synem jedzą na wyścigi, na daszku.
49 Wyświetleń
49
powsinoga
Ma chłopak względy 🥰
evanelina
Mamisynek 😅
powsinoga
😂
Citro
Mama daje czasami " do dzioba" synusiowi.
Gdynek w budce czeka na wałówkę 🤣
46 Wyświetleń
46
Któryś młody obrabia duży obiad na zapleczu.
42 Wyświetlenia
42
Daszka
Młody od dłuższego czasu ma jakieś grube przemyślenia nad resztkami z obiadu:D
Citro
...albo zgagę ;)
Daszka
Wygląda mi na Włókniarza. Wziął przykład z mamusi z wczoraj i nażarty już tak, że ledwo się schyla po jeszcze;)
Gdynek w budce, na progu.
40 Wyświetleń
40
trochę tam posiedział :)
w międzyczasie przyleciało któreś młode, rozdarło dziób i pognało za budkę, a potem komin. To było przed 14
Zmiana w dołku, Afrodyta robi toaletę w budce
33 Wyświetlenia
33
Fabrykant na barierce
33 Wyświetlenia
33
evanelina
A Gdynek w dołku
Afrodyta pióruje solidne śniadanie na daszku🙂.
36 Wyświetleń
36
Daszka
Nasza bogini zaraz pęknie. Mogłaby już te resztki Gdynkowi zostawić😅. O, w tym momencie poleciał.
2010
Gdynek również obecny na progu budki, pewnie już czeka na resztki
Daszka
Jest i Gdynek w budce.
Afrodyta z łupem na daszku, a obok czeka Włókniarz
32 Wyświetlenia
32
Afrodyta z łupem na daszku, jest też jedno młode
45 Wyświetleń
45
evanelina
Młody karnie czeka aż coś skapnie ☺️
Więcej