Pokaż:Wszystko
Forest przysypia na obręczy gniazda ..
69 Wyświetleń
69
Bar z krótką wizytą w gnieździe. https://zapodaj.net/plik-Nu2AsK8WG7
59 Wyświetleń
59
Raz Bar, raz Xena, jednak wracają na "stare śmieci" 🙂 Mam nadzieję, że do wiosny ten krzaczor zniknie z gniazda🤔
w Trzebieży słońce, w Dolinie mgła, sokołów nie widać
47 Wyświetleń
47
Barlinek prawdopodobnie Bar dołkuje
59 Wyświetleń
59
I hop poleciał
70 Wyświetleń
70
Młody przy posiłku. https://zapodaj.net/plik-Mibhgms2q1
64 Wyświetlenia
64
nieśpieszna toaleta na krawędzi gniazda, chyba Forest
68 Wyświetleń
68
W Trzebieży Forest.
62 Wyświetlenia
62
Dolina, dorosły plecy pokazuje
63 Wyświetlenia
63
Przystojniak na obręczy gniazda ... Trzebież
61 Wyświetleń
61
..ale się zasiedział dzisiaj
Gniazdo barlineckich rybołowów odwiedziła dzisiaj pustułka płci męskiej ;) https://zapodaj.net/plik-YRVkL5Kf4H
88 Wyświetleń
88
Dużo pisałam o tych barlineckich pustułkach na Forum 🙂 Miłośnicy rybołków nazwali samczyka Koszyk, samiczkę Tasia  Ostatnio to gniazdo po dłuższej nieobecności odwiedził znowu Nestor, za nim przyleciała Luba. Pokrzątali się po gnieździe, Nestor gniazdo "naznaczył" strzałem 😁 Po ich odlocie, a byli dość długo, przyleciał zdumiony i zdezorientowany Koszyk 😄 Ciekawe, czy w przyszłym roku to gniazdo będzie gniazdem rybołowów, czy nadal spiżarnią pustułek🤭
Gawi
Ostatnio pustułki były stałymi gośćmi, dorośli i młode. Samiec zrobił tam sobie spiżarnię
Barlinek, sokół w gnieździe, Xenia
81 Wyświetleń
81
Gawi
po jej odlocie  był Bar
Pomóżcie proszę zidentyfikować tego gościa https://youtu.be/H6OuTOR4Gd0
85 Wyświetleń
85
Lili
Samica😉
Citro
Wygląda jak pleszka.
W Barlinku jakieś ludziki się drą co chwilę
75 Wyświetleń
75
Gawi
Już wiem, tam w pobliżu jest pole biwakowe i głos po wodzie się niesie
Forest na obręczy
82 Wyświetlenia
82
Więcej