Pokaż:Wszystko
Afrodyta na daszku , śniadanie...je , ale też bacznie się rozgląda , może za synkiem .😊
60 Wyświetleń
60
evanelina
Za Synkiem i Gdynkiem 😂
😂
Witam Wszystkich FF po Mojej dłuższej nieobecności
57 Wyświetleń
57
Lili
🙋🏻
Afrodyta na daszku, bez kompanii dzisiaj
47 Wyświetleń
47
Dzień dobry, Gdynek na barierce, wcześniej złożył wizytę w budce
54 Wyświetlenia
54
Dzień dobry, Afrodyta na barierce. A przy okazji mam pytanie, czy ktoś wie co słychać u Varso?
63 Wyświetlenia
63
Daszka
Mam info sprzed kilku dni, że potrzebuje jeszcze trochę czasu na regenarację. A swoją drogą wielka szkoda, że nie ma już kamery technicznej i nie wiem na co Veolia czeka z uruchomieniem podglądu, bo teraz taaaakie ciekawe rzeczy mogą się dziać na kominie, a my o tym nie wiemy. Ja teraz nie mam jak jeździć pod komin, poza tym tam jest tak wysoko i szeroko że przez lornetkę i tak nie za wiele widać, ale może w przyszłym tygodniu uda mi się podjechać tam z koleżanką z lunetą.
tiga8
Daszka ,czy ty będziesz mogła go odebrać  i wypuścić  pod kominem
tiga8
Trzeba jego wypuścić pod kominem i dobrze by było sprawdzić , czy tam nie ma juz nowego rezydenta.
evanelina
Dziękuję za informację! I to prawda, że brakuje nam informacji z gniazda, Veolia pisała że dopiero przed sezonem lęgowym uruchomią... Chodź zasadniczo to już jest przed ☺️
tiga8
Prawdopodobnie będzie wszystko działać już w październiku
evanelina
Świetna wiadomość!
Dzień dobry! Afrodyta z pokaźnym łupem na daszku, a Gdynek wdzięczy się z chałupy 😆
65 Wyświetleń
65
powsinoga
Teraz młody pałaszuje 😂
Dzień dobry ☺️ Gdynek sprząta, Włókniarz ogląda okolicę z barierki
54 Wyświetlenia
54
Afrodyta ze śniadaniem na daszku, Włókniarz również obecny
54 Wyświetlenia
54
Iwona65
Ale on jadł już ok. 7 . Miał wielki łup. I zaraz potem tatusia przepędził
2010
Wole pełne, ale jeszcze je. Duży ma apetyt :).
Iwona65
Po mamusi 🙂. Veolian w zeszłym roku też był jeszcze we wrześniu. Ale nie pamiętam kiedy był ostatni raz widziany
evanelina
Teraz dalej je 😁
evanelina
Jak młody grzecznie czeka 😉
Afrodyta czyści daszek z resztek, przed chwilą był też Włókniarz, który zabrał większą część łupu. 
https://zapodaj.net/plik-sJzyNREAf6
45 Wyświetleń
45
Iwona65
Jak Ci się chce to dołóż do swojego ostatniego postu w Łodzi wspomnianą przez Ciebie kolację. Z Włókniarzem, którego mają cały czas na karku   https://youtu.be/gCPNIpOY-CY?si=xzqRvM6UlDzPWcp2
Dobry wieczór:). Afrodyta spożywa kolację na daszku.
46 Wyświetleń
46
Dorosły (chyba Afrodyta) widoczny w kam3, a na daszku siedzi Włókniarz
46 Wyświetleń
46
2010
Gdynek przed chwilą pogłębiał dołek, duży ruch dzisiaj przy gnieździe
2010
Włókniarz zleciał na kratę i jak na razie bez skutku próbuje przejąć łup
Agrodyta obrabia obiad na daszku ☺️
36 Wyświetleń
36
Młody siedzi na barierce i się drze :) To Włókniarz czyścipiór ;) https://zapodaj.net/plik-kfKuwwYYd6
40 Wyświetleń
40
Mam dobre wieści o naszym Varso, dla tych co się martwią🙂. Cytuję: "Widać ranę na skrzydle ale to nic groźnego, wróci na wolność". Wieczorkiem wstawię na forum.https://zapodaj.net/plik-8vvunwKl7r
62 Wyświetlenia
62
Lili
👌🏻🤞🏻👍🏻
powsinoga
Dziękuję za super dobre wiadomości 🥰 a Varso piękny jest z każdej strony, po mamusi i tatusiu 🥰😄
Dziękuję bardzo za dobrą wiadomość. 🤗 
Buuummm!!! Kamień z serca ..
elik
fotki cudne ale zastanawiam się jakim cudem dał się złapać skoro to niewielki uraz ?
oczami.ptakow
Niewielki uraz nie musi znaczyć, że nie uniemożliwia latania. Przez uraz choćby mógł mieć gorszą skuteczność w polowaniu i przez zmęczenie czy głód osłabnąć. A tak w Azylu się wyleczy, podkarmią go, może profilaktycznie odrobaczą i wróci w pełni sił, a nawet lepszy.
Daszka
I jeszcze jedna fotka pięknisia😍 https://zapodaj.net/plik-dSIwidVX4D
evanelina
O matko! Jaki on przystojny biedaczek! Dziękuję za pokrzepiające wieści!
Na forum pojawiła się informacja, że Varso miał wypadek i trafił do Azylu...
😢
60 Wyświetleń
60
Biedaczek, dobrze, że już się nim zajęto. Oby to nie było nic poważnego i śliczniak prędko wrócił na swój komin
buber
Już raz miał szczęście, oby tym razem też. Trzymam mocno kciuki.
evanelina
Otrzymał pomoc, to już bardzo dużo
Więcej