Pokaż:Wszystko
Udało mi się zdobyć nowe informacje o Varso. Pełny opis na forum. Prawdopodobnie jeszcze w tym tygodniu sokół wróci na wolność.
53 Wyświetlenia
53
Gdynek na dołku 😉
50 Wyświetleń
50
powsinoga
😂
2010
Jest po raz kolejny 😁
Daszka
Co przeskrobał?😅
evanelina
Nie chcę mu się polować i czeka na gotowe co rano 😁 zatem, za lenistwo!
Daszka
😂
Wstępnie ustaliliśmy że w poniedziałek koło 17-17.30 pokręcimy z naszym mało profesjonalnym sprzętem w okolicy Ec4🙂
48 Wyświetleń
48
Varso ciągle jest w ośrodku, zmienił wolierę na rozlotową i ma wilczy apetyt, więc pewnie niedługo wróci na wolność🙂. Mam dostać info, jak będzie gotowy do wylotu. Rzeczywiście fajnie by było, żeby w tym czasie popatrzeć co się dzieje pod kominem, bo może być ciekawie. Jak będę coś wiedziała, kiedy nadejdzie ten moment, to dam znać.
49 Wyświetleń
49
evanelina
Chłopak w czepku wykluty 🙂 dziękuję za informacje!
Daszka witaj , pod twoim wpisem o Varso ,zadałam pytania, nie wiem czy  czytałaś boksik ,zerknij na wpis.
71 Wyświetleń
71
Daszka
Dzięki, nie widziałam, byłam na wyjeździe, już nadrobiłam.  Obawiam się, że nie mam takich mocy, żeby samej go wypuścić, dodatkowo "mój człowiek" w ośrodku w tym tygodniu jest na urlopie, ale postaram się przekazać postulat o wypuszczenie przy kominie (o ile już nie poleciał).
tiga8
Jest was trochę w Łodzi, dobrze by było sprawdzić, jak już wcześniej pisałam czy tam nie ma nowego rezydenta, bo jesli jest to jak Varso przyleci bedzie wojna i czy znowu nie bedzie trzeba któregoś wieść do lecznicy
Daszka
Też mam takie obawy. Ja jak będę miała możliwość to oczywiście, jak już pisałam, tam pojadę, do czego zachęcam i innych. I jak tylko będę coś wiedziała więcej, też dam znać.
evanelina
Mam małe doświadczenie z lornetką, ale wstępnie w następnym tygodniu się wybiorę w tamte okolice. Jeżeli pojawią się jakieś informacje na temat rezydentów ec4, będę bardzo wdzięczna za informację.
Afrodyta na daszku , śniadanie...je , ale też bacznie się rozgląda , może za synkiem .😊
60 Wyświetleń
60
evanelina
Za Synkiem i Gdynkiem 😂
😂
Witam Wszystkich FF po Mojej dłuższej nieobecności
57 Wyświetleń
57
Lili
🙋🏻
Afrodyta na daszku, bez kompanii dzisiaj
47 Wyświetleń
47
Dzień dobry, Gdynek na barierce, wcześniej złożył wizytę w budce
54 Wyświetlenia
54
Dzień dobry, Afrodyta na barierce. A przy okazji mam pytanie, czy ktoś wie co słychać u Varso?
63 Wyświetlenia
63
Daszka
Mam info sprzed kilku dni, że potrzebuje jeszcze trochę czasu na regenarację. A swoją drogą wielka szkoda, że nie ma już kamery technicznej i nie wiem na co Veolia czeka z uruchomieniem podglądu, bo teraz taaaakie ciekawe rzeczy mogą się dziać na kominie, a my o tym nie wiemy. Ja teraz nie mam jak jeździć pod komin, poza tym tam jest tak wysoko i szeroko że przez lornetkę i tak nie za wiele widać, ale może w przyszłym tygodniu uda mi się podjechać tam z koleżanką z lunetą.
tiga8
Daszka ,czy ty będziesz mogła go odebrać  i wypuścić  pod kominem
tiga8
Trzeba jego wypuścić pod kominem i dobrze by było sprawdzić , czy tam nie ma juz nowego rezydenta.
evanelina
Dziękuję za informację! I to prawda, że brakuje nam informacji z gniazda, Veolia pisała że dopiero przed sezonem lęgowym uruchomią... Chodź zasadniczo to już jest przed ☺️
tiga8
Prawdopodobnie będzie wszystko działać już w październiku
evanelina
Świetna wiadomość!
Dzień dobry! Afrodyta z pokaźnym łupem na daszku, a Gdynek wdzięczy się z chałupy 😆
65 Wyświetleń
65
powsinoga
Teraz młody pałaszuje 😂
Dzień dobry ☺️ Gdynek sprząta, Włókniarz ogląda okolicę z barierki
54 Wyświetlenia
54
Afrodyta ze śniadaniem na daszku, Włókniarz również obecny
54 Wyświetlenia
54
Iwona65
Ale on jadł już ok. 7 . Miał wielki łup. I zaraz potem tatusia przepędził
2010
Wole pełne, ale jeszcze je. Duży ma apetyt :).
Iwona65
Po mamusi 🙂. Veolian w zeszłym roku też był jeszcze we wrześniu. Ale nie pamiętam kiedy był ostatni raz widziany
evanelina
Teraz dalej je 😁
evanelina
Jak młody grzecznie czeka 😉
Afrodyta czyści daszek z resztek, przed chwilą był też Włókniarz, który zabrał większą część łupu. 
https://zapodaj.net/plik-sJzyNREAf6
45 Wyświetleń
45
Iwona65
Jak Ci się chce to dołóż do swojego ostatniego postu w Łodzi wspomnianą przez Ciebie kolację. Z Włókniarzem, którego mają cały czas na karku   https://youtu.be/gCPNIpOY-CY?si=xzqRvM6UlDzPWcp2
Dobry wieczór:). Afrodyta spożywa kolację na daszku.
46 Wyświetleń
46
Więcej