Pokaż:Wszystko
Gdynek w budce
31 Wyświetleń
31
Dzień dobry😊. Afrodyta przygotowuje śniadanko na daszku, a Włókniarz grzecznie na tymże daszku czeka.
34 Wyświetlenia
34
evanelina
Jest i Gdynek!
Daszka
I już go nie ma. Nie wytrzymał presji, gdy został w budce skopany przez synusia🤣.
evanelina
To brutalny atak był! 🤣
powsinoga
😂
Daszka
Szczęśliwa rodzinka. https://zapodaj.net/plik-44ECPJdGnl
2010
Szczęśliwa... 
Myślę, że kwalifikują się na niebieską kartę ;).
evanelina
Przez chwilę stosował pewne naciski... 😄
Daszka
😅
2010
Był moment, w którym jedli jednocześnie ale w końcu odpuścił. Pewnie nie na długo 😅
Afrodyta ze śniadaniem już obecna
33 Wyświetlenia
33
Dołkowy na posterunku
35 Wyświetleń
35
2010
Fajnie wygląda podświetlony na barierce :).
https://zapodaj.net/plik-M4gTXhlEk3
Afrodyta ze świeżym śniadaniem na daszku, młody też obecny
39 Wyświetleń
39
elik
są już 3 sokoły na wizji
elik
Gdynek zwiał, młody przejął łup Afrodyty
Chojnasiu
https://zapodaj.net/plik-7y5ZCIylIP
https://zapodaj.net/plik-eU7BKnbR43
https://zapodaj.net/plik-Oln6zh3Q4I
https://zapodaj.net/plik-oaNaMsTdCn
Afrodyta w budce
35 Wyświetleń
35
2010
Poleciała, bardzo krótka wizyta
Para na wizji, Afrodytę męczy wypluwka. Gdynek jak zwykle w budce
39 Wyświetleń
39
2010
Może ktoś uwiecznił przelot (...) obok Afrodyty? Nasza sokolica była chyba tak zaskoczona jak ja ;).
Gdynek w budce
37 Wyświetleń
37
powsinoga
Na dołku 😂
evanelina
Jakiś remont się szykuje,  deski obskubane 😀
2010
Deski skubie, kamyczki przewraca. Coś może być na rzeczy :).
Afrodyta na barierce.
33 Wyświetlenia
33
Jest i Gdynek, amator dojadania resztek.
43 Wyświetlenia
43
evanelina
Na dołku 😂
powsinoga
😂
Afrodyta z lunchem 😄
37 Wyświetleń
37
evanelina
A Gdynek z pokorą czekał na resztki pod budką😀
2010
Ofiarą stała się chyba słonka, nie przypominam sobie takich rarytasów w tym gnieździe
evanelina
Właśnie byłam ciekawa co to, dzięki!
2010
Ciekawe kiedy przyleci Włókniarz 🤣
Citro
Ona chyba też się tego obawia, bo wcina w przyspieszonym tempie i co chwilę się rozgląda.
Na koniec posiedzenia została wykonana inspekcja budki. Afrodyta pofatygowała się osobiście!  I poleciała! 
https://zapodaj.net/plik-kiEZUrSpcr
45 Wyświetleń
45
para na wizji, Gdynek w budce, samica na poręczy
40 Wyświetleń
40
Daszka
Gdynka już nie ma, ale Frodzia wciąż uskutecznia lansik na barierce😊.
Afrodyta na barierce widoczna w kam.2 a Gdynek klasycznie, w budce
41 Wyświetleń
41
Nasza piękna na barierce, a Gdynek oczywiście doły kopie🙂.
43 Wyświetlenia
43
Antonówka
Rozumiem, że Łaciata od dobrej godziny lansuje się na barierce? 😁 Wcześniej fajnie widać było ich oboje , gdy Gdynek siedział w progu budki. W sumie co innego robić w taką pogodę 🫣😜
Iwona65
A co do ostatniego pytania- 🍾
Iwona65
Lans na Afrodytę zaczął się po odlocie Gdynka.
2010
Pogoda brzydka ale przynajmniej będzie wysyp grzybów 😁
Iwona65
Już są 🙂
2010
W łódzkich lasach mamy od tygodnia deficyt grzybów, może oprócz maślaków, których jest od ponad miesiąca sporo 🙂
Iwona65
Wy macie deficyt od tygodnia, a u nas tydzień temu zaczęły  się dopiero tak już porządnie
evanelina
Trochę taka mokra włoszka 😅
Więcej