Pokaż:Wszystko
Kaszub śpi z głową w piórach 🌞🙂
41 Wyświetleń
41
W Redzie, nasz piękny domator zasiadł w budce,🌞❤️
41 Wyświetleń
41
jur
jur
Leży tam kilka piór, eh byłaby fajna pamiątka.
Reda, ktoś w budce
46 Wyświetleń
46
AnaOxy72
Kaszub. Nasz Domator 🥰
raktoja
To Kaszub. Wcześniej było piękne spotkanie w budce https://youtu.be/-khQQoijhkM
Tercja na poręczy w oświetlona słońcem🌞
42 Wyświetlenia
42
Baszka
O 9:12, wskoczyła na daszek
W Redzie u Kaszuba-do 23.00-bezsenne medytacje w budce , o 23,10 skok na próg i obserwacje terenu , o 23.20 skok na barierki i intensywna
rozgrzewka skrzydełek +fizjologia , a potem skok na dach Jego "sypialni" ....
43 Wyświetlenia
43
Kaszub w domu
39 Wyświetleń
39
Tercja na progu i Lusesita na poręczy podestu.
45 Wyświetleń
45
Lizka
Teraz z kolei przed budką przesiaduje Koksinka.
jolajola
13 minut później obie wciąż obecne
jakie piękne piórko w redzkim gniazdku :)
44 Wyświetlenia
44
Jest 5 rano a Kaszubek  śpi z głową w piórach deszcz pada
40 Wyświetleń
40
Baszka
6:27, jeszcze śpi
Kaszub już śpi z głową w piórach,🙂
40 Wyświetleń
40
Gdynia, na poręczy Koksinka (?)
39 Wyświetleń
39
Admirał na straży domostwa 🥰
43 Wyświetlenia
43
Dzień dobry! Batory na chacie 🥰
42 Wyświetlenia
42
Koksinka na balkonie....i z wiatrem kiecka tańcuje....niczym Marylin😁
42 Wyświetlenia
42
W Redzie - 00.05 - śpią sobie bogobojnie .......razem...
41 Wyświetleń
41
Więcej