Pokaż:Wszystko
Dolina, był kowalik potem dzierlatka obecnie sikorka
79 Wyświetleń
79
Tajga ponownie w gnieździe
97 Wyświetleń
97
Wizyta Tajgi od 07:52:15 do 07:58:33
91 Wyświetleń
91
Zgrałam filmik z zapisów https://youtu.be/5KW-LV5iszI
110 Wyświetleń
110
Nie wiem czy Tajga zrobiła coś Bosej, bo nagle ucichło wszystko i pojawiła się rezydentka.
120 Wyświetleń
120
1 Zakładka
1
monikam54
Może Bosa odpuściła...
jur
jur
Tajga w tym starciu była zdecydowanie na wygranej pozycji.
109 Wyświetleń
109
Ja to nawet kibicowałam tej Bosej, może by były pisklaczki w końcu. Ale nie za cenę życia.... Strasznie waleczne są te nasze sokolice kochane ehhhh
Około 15.5-15.10
93 Wyświetlenia
93
Walka w Trzebierzy
93 Wyświetlenia
93
Walka w Trzebież
90 Wyświetleń
90
Jaka walka w gnieździe i słychać poza gniazdem. Pewnie jedno straci życie- długo to trwa.
92 Wyświetlenia
92
Jakie to przykre....Jak moja Wrocia 🥹🥹🥹
No walka trwa bardzo skrzeczy sokół
Coraz ciszej więc pewnie któraś z samic wygrała
@xand wczoraj w Barlinku to nie był Bar, to nowy nieodczytany samiec, Bar nie miał obrączek
87 Wyświetleń
87
O której godzinie ?
Zdenka poprawia dołek po Borku. https://zapodaj.net/plik-LnQpBr1y5g
110 Wyświetleń
110
Borek dołkuje w Baryczy, ech i minutę temu poleciał
120 Wyświetleń
120
Trzebież ktoś na poręczy, raczej to Forest
99 Wyświetleń
99
Borek w gnieździe.
87 Wyświetleń
87
Więcej