Pokaż:Wszystko
jur
jur
Latają trzy koło Pałacu
93 Wyświetlenia
93
Trwa randka na Siekierkach, w budce
86 Wyświetleń
86
jur
jur
Padało nie będzie więc zapraszam.
https://www.peregrinus.pl/pl/peregrinus-forum/8-sokoli-hyde-park/956-nasze-spotkania-wycieczki-zloty?start=1690#317927
80 Wyświetleń
80
jur
jur
Witajcie kochani FF Kolorowo się zrobiło, jesień w pełni, oznacza to, że nadszedł czas na redagowanie naszego kalendarza 2026 
 Zachęcamy wszystkich FF, żeby wzięli udział i przysłali swoje propozycje. W szczególności tych co nigdy nie odważyli się wysłać swoich propozycji do kalendarza a mają dużo materiału. Szkoda, żeby Wasze emocje towarzyszące obserwacjom naszych sokołów zostały w folderze archiwum. A tak jest szansa, że praca znajdzie się w kalendarzu i będzie Was cieszyć przez cały miesiąc a może i cały rok bo kto powiedział, że kartki w kalendarzu trzeba przekręcać? 
 Pracami mogą być printscreeny z gniazd, własne zdjęcia sokołów lub rysunki, ważne, żeby był na nich sokół!Jeżeli mamy małe printscreeny można zrobić kolaż, to fajny pomysł, żeby zrobić ciekawą pracę i umieścić na niej wszystkie swoje ulubione ujęcia.Nie dajemy żadnych ograniczeń wymiarów bo wiem, że to niestety niektórych zniechęcało bo nie każdy ma program graficzny do obróbki, nie każdy też potrafi to zrobić. Jakoś sobie z tymi różnymi formatami poradzimy! Pamiętajcie, tworzymy unikatowy, kolekcjonerski kalendarz, taki nasz, dlatego nie wszystko musi być idealne, ten kalendarz ma mieć duszę FalcoFanów.
Dla FF, których prace wejdą do kalendarza ufundujemy drobną ale fajną nagrodę. Prace przesyłamy do 26.10.2025
na maila falcofani@gmail.com
ps: Zastrzegamy sobie prawo do drobnych modyfikacji prac, jak korekta jakości, przycięcie do odpowiedniego formatu. Inne „ większe” poprawki będziemy uzgadniać z autorem pracy. Prosimy nie nanosić na pracę swoich podpisów, sami podpiszemy prace Waszymi nickami z forum. Chcemy, żeby logowanie było jednolite, wyraźne i nie wyróżniało w jakiś specjalny sposób  żadnego z autorów.  Czekamy na Wasze prace! Redakcja
74 Wyświetlenia
74
Zmiana czasu oświetlenia gniazda na pałacu. Od g.6 do g.18. Na sezon zimowy.
85 Wyświetleń
85
jur
jur
Wrócił podgląd na PKiN-e
93 Wyświetlenia
93
jolajola
ale wciąż nie ma kam 1
Yvone
super
Astra duma nad dołkiem
89 Wyświetleń
89
Po południu w budce była Astra , a teraz Skierek na daszku przesiaduje .
91 Wyświetleń
91
Żerań, niedziela godzina 11.50, na środkowym szarym kominie jeden sokół. Kamery od dawna nie działają, pojechałem sprawdzić czy jeszcze tam są. Cieszy widok sokoła. Warto tam zaglądać.
87 Wyświetleń
87
Astra w dołku
77 Wyświetleń
77
W budce to chyba Astra siedzi .
75 Wyświetleń
75
Astra chyba zadowolona z odświeżonej budki, siedzi i ogląda
73 Wyświetlenia
73
na PKiN nie działa żadna kamera (17.10 godz 19:53 )=  i nie ma zapisu od wczoraj od okolo 14;22
79 Wyświetleń
79
Na Żeraniu nie działają kamery, żadna. Na PKiN wciąż nieczynna kam1. Znikł przekaz jakoś w okolicy montażu nowych reflektorów na balustradzie, czy to już tak zostanie na stałe?
81 Wyświetleń
81
walt
Obecnie (godz. 17:15) na PKiN wszystkie nie działają. Czy tylko u mnie?
elik
nie działają
jur
jur
86 Wyświetleń
86
Bożka
Cała czwórka razem, świetna obserwacja 👍🏻❤️
Więcej