Pokaż:Wszystko
Przed 12 przejeżdżałam koło EC. Trafiłam na piękny pokaz szybowania pomiędzy kominami - najprawdopodobniej w wykonaniu Afrodyty 🥰
44 Wyświetlenia
44
Gdynek zasiedział się w budce. W końcu się zmył. nie minęła minuta i na barierce pojawił się Włókniarz.
edit: Młody szybko się zmył.
36 Wyświetleń
36
2010
Gdynek wrócił na swoje dołki ;).
Citro
Rano się tak kokosił jakby chciał jajo znieść.
Afrodyta ze śniadaniem na daszku
35 Wyświetleń
35
elik
tylko patrzeć jak zaczną zlatywać się sępy
2010
Gdynek zajął się swoimi dołkami, tylko Afrodyta uciekła z daszku ;).
Gdynek był w budce, odleciał. W kam.2 prawdopodobnie Afrodyta na lampie. Dzień dobry!
31 Wyświetleń
31
Dzień dobry! Afrodyta z łupem na daszku, jak na razie bez towarzystwa Włókniarza
33 Wyświetlenia
33
elik
czeka ze śniadaniem na synka ?
elik
przyleciał Gdynek
Dzień dobry! Włókniarz na barierce
31 Wyświetleń
31
2010
posiedział może dwie minuty i już go nie ma
Gdynek na dołku 😃
35 Wyświetleń
35
kam 3, obecny sokół na poręczy i drugi na tarasie, ten na kracie pożywia się
42 Wyświetlenia
42
elik
nastąpiło przejęcie łupu
Dzień dobry, Włókniarz przyleciał za którymś z rodziców.
37 Wyświetleń
37
Dzień dobry z Boginią Afrodytą na wizji 🥰
36 Wyświetleń
36
2010
Synuś Włókniarz nie przyleciał? Może w końcu odczepił się od rodziców ;).
evanelina
No ze dwa dni go nie było 😁
evanelina
Znowu coś wykwintnego na drugie śniadanie hmm
2010
Znowu słonka (albo inny bekas), o siódmej ofiara już leżała na daszku
Dzień dobry! Ktoś siedzi na lampie,  kam. 2
38 Wyświetleń
38
Są resztki - jest i Gdynek😄. Niełatwo dzisiaj mają przy tym wietrze nasze sokoły z lądowaniem.
41 Wyświetleń
41
Daszka
Był Gdynek - nie ma resztek😆.
Włókniarz przyleciał na wyżerkę do mamusi .
35 Wyświetleń
35
Gdynek chyba ćwiczy wysiadywanie...😁
35 Wyświetleń
35
Daszka
Może i tak...😅 Choć ja mam podejrzenia, że ma jakieś niecne zamiary i te doły kopie, bo coś chce zakopać pod podłogą i nie mam tu na myśli skarbu... Ciekawe, kiedy ukochany synuś Włókniarz zniknie z oczu kamer😁.
evanelina
Włókniarz ma parcie na szkło!  Nie ma plecaczka to pozuje do kamery 😁
Kam 2 ktoś na barierce
36 Wyświetleń
36
Więcej