Pokaż:Wszystko
Dzień dobry! Łódzka para na wizji
35 Wyświetleń
35
Dzień dobry! Gdynek pogłębia dołki
41 Wyświetleń
41
Citro
Gdynka brak, jest Afrodyta.
evanelina
Dalej siedzi 🙂
Afrodyta chwilę przed 20 kolację szykuje na daszku 😱
47 Wyświetleń
47
evanelina
A co to za nowe obyczaje 🙂
Daszka
Raczej powrót do starych obyczajów😉.
39 Wyświetleń
39
Afrodyta i Włókniarz na dachu 😆
33 Wyświetlenia
33
Młody Włókniarz w budce
37 Wyświetleń
37
Dzień dobry! Gdynek( w budce) i synek (na barierce)
37 Wyświetleń
37
2010
A w kam.3 jedząca Afrodyta
evanelina
I Gdynek został wypędzony...
O, znowu Gdynek!
41 Wyświetleń
41
evanelina
I ktoś coś pałaszuje na zapleczu.
Przed 12 przejeżdżałam koło EC. Trafiłam na piękny pokaz szybowania pomiędzy kominami - najprawdopodobniej w wykonaniu Afrodyty 🥰
44 Wyświetlenia
44
Gdynek zasiedział się w budce. W końcu się zmył. nie minęła minuta i na barierce pojawił się Włókniarz.
edit: Młody szybko się zmył.
36 Wyświetleń
36
2010
Gdynek wrócił na swoje dołki ;).
Citro
Rano się tak kokosił jakby chciał jajo znieść.
Afrodyta ze śniadaniem na daszku
35 Wyświetleń
35
elik
tylko patrzeć jak zaczną zlatywać się sępy
2010
Gdynek zajął się swoimi dołkami, tylko Afrodyta uciekła z daszku ;).
Gdynek był w budce, odleciał. W kam.2 prawdopodobnie Afrodyta na lampie. Dzień dobry!
31 Wyświetleń
31
Dzień dobry! Afrodyta z łupem na daszku, jak na razie bez towarzystwa Włókniarza
33 Wyświetlenia
33
elik
czeka ze śniadaniem na synka ?
elik
przyleciał Gdynek
Dzień dobry! Włókniarz na barierce
31 Wyświetleń
31
2010
posiedział może dwie minuty i już go nie ma
Gdynek na dołku 😃
35 Wyświetleń
35
Więcej