Pokaż:Wszystko
Jest Kaszub na noclegu cudownie
46 Wyświetleń
46
Reda poręcz
48 Wyświetleń
48
Kaszub od dwóch dni nie nocuje w domu
52 Wyświetlenia
52
Spotkanie w Gdyni 🥰
45 Wyświetleń
45
powsinoga
I owszem, z Batorym 😀
AnaOxy72
z Batorym?
Koksinka w gnieździe ...nawołuje
40 Wyświetleń
40
46 Wyświetleń
46
Reda...ogon i ,,,śniadanie :)
43 Wyświetlenia
43
W Gdyni śniadanie na dachu.
46 Wyświetleń
46
Reda, Kaszub w budce kamyczki chrupie.
A pewnie Tercja w takim razie na daszku ;)
39 Wyświetleń
39
20:53, Kaszub nadal siedzi na progu
51 Wyświetleń
51
Baszka
Odleciał
Na grzbiecie Kociewiaka pojawiły się pojedyncze "dorosłe" pióra. Nie powinien pierzyć się dopiero wiosną? A może coś takiego czasami się zdarza?
49 Wyświetleń
49
monikam54
Też zauważyłam i bardzo mnie to zaintrygowało🙂
Czekam aż ktoś bardziej doświadczony się wypowie w temacie.
Kaszub siedzi na progu
51 Wyświetleń
51
Dzień dobry! Lusesita w Tczewie na progu chaty 🥰
46 Wyświetleń
46
W Redzie długo już obecna Tercja. Zmienia jedynie miejscówki.
41 Wyświetleń
41
W Tczewie gniazdo odwiedził młody, prawdopodobnie Kociewiak. https://zapodaj.net/plik-Lmlbuaxdgk
45 Wyświetleń
45
Więcej