Pokaż:Wszystko
Tercja w budce pióruje śniadanie
55 Wyświetleń
55
jolajola
w sensie zjadła to truchło, co leżało w budce wczoraj i przyczyniło się do stanięć licznych serc u obserwatorów?
Baszka
Odleciała że śniadaniem
Gdynia, na progu siedzi Batory (?)
50 Wyświetleń
50
powsinoga
Dzień dobry! Hmm myślę, że to Koksinka, ale głowy nie dam 😆
Batory w gdyńskiej budce.
57 Wyświetleń
57
Gdynia ktoś na barierce
60 Wyświetleń
60
Kaszub w towarzystwie 🤣
75 Wyświetleń
75
Witam. W Redzie przed kamerą to najprawdopodobniej słonka, czyli posiłek w zamrażarce. Nic się nie dzieje z Kaszubem.
88 Wyświetleń
88
AnaOxy72
Serce rano mi dzis na chwile stanęło. Dziękuję za I fo
Dzień dobry! Lusesita w Tczewie 🥰
78 Wyświetleń
78
Mój Boże 😪😪😪😪😪
76 Wyświetleń
76
c
73 Wyświetlenia
73
Kaszub -wieczorową porą -bardzo rozczochrane piórka ma , dziwne to....(w totalnym bezruchu jest )...dziwne ..
70 Wyświetleń
70
To najprawdopodobniej słonka, czyli posiłek w zamrażarce. Bez paniki.
niza
Siedzi w tej samej pozycji cały czas ... Nie wygląda to dobrze niestety.....
niza
Są kolory w końcu. To chyba jednak nie sokół.
dziwnie wygląda, jakiś taki wymemlany
Dzień dobry FF. Lusesita na barierce. https://zapodaj.net/plik-F03kt6XXvx
62 Wyświetlenia
62
Koksinka na trzepaku 🤔
63 Wyświetlenia
63
Kaszub wietrzy skrzydełka
58 Wyświetleń
58
Dzień dobry z Batorym w padającym śniegu 🥰
61 Wyświetleń
61
Dzień dobry Tercjo
57 Wyświetleń
57
Więcej