Pokaż:Wszystko
Afrodyta z łupem.
40 Wyświetleń
40
evanelina
Gdynek na obiad wpadł 🙂
Zbliżenie na Afrodytę (?)
39 Wyświetleń
39
Iwona65
Co do Twojego postu i wątpliwości, które masz-  na ostatniej focie to rzeczywiście Afrodyta. A w takich okolicznościach to było   https://youtu.be/H-RrDNHv2ig?si=j3eU0fe_WdZKFVob   Jak Ci chce, to może uzupełnisz post z bandytą Włókniarzem. Mały łajdus jeszcze czekał aż mu matka trochę opióruje posiłek?... :)
2010
Czyli wychodzi na to, że trafiłem na końcówkę tej sceny ;). Oczywiście dodam informacje o Włókniarzu
Na wizji Włókniarz i jeden z dorosłych, po wielkości wnioskuję, że Gdynek
36 Wyświetleń
36
Gdynek w budce 🙂 ładny tydzień nie mogłam trafić na sokoła w podglądzie.
35 Wyświetleń
35
Para na wizji
Dzień dobry! Zbliżenie na sokoła siedzącego na drugim kominie
56 Wyświetleń
56
Dzień dobry! Włókniarz rozrabia w budce 🙂
48 Wyświetleń
48
Gdynek po raz drugi pogłębia dzisiaj dołek
48 Wyświetleń
48
Gdynek ponownie na wizji 🙂
45 Wyświetleń
45
Dzień dobry! Gdynek w budce, Włókniarz na barierce. Zauważyłem, że oni chętniej goszczą w gnieździe w dni wolne od pracy 😁
42 Wyświetlenia
42
Citro
Dokopał się do podłogi. Co teraz biedak zrobi?
2010
Może petycja o dosypanie kamyczków dla Gdynka? 🤣
evanelina
Lepiej nie, bo jak zacznie kopać strach będzie przechodzić w pobliżu! Budkę pogłębić!😂
W budce oczywiście Gdynek. Niedługo dokopie się do dna 😅
49 Wyświetleń
49
Włókniarz na barierce, przed chwilą wydalił wypluwkę
55 Wyświetleń
55
Jako zabawna ciekawostka- evanelina wrzuciła filmiki z 9.11 i na jednym widać jak Gdynek wydala kamienie aż dzwoniło na kominie 😂 Wyodrębniłam kilka takich zrzutów, całą serię właściwie .Jak tak  dalej pójdzie to trzeba będzie żwirek na wiosnę uzupełnić  https://youtu.be/byHNdjPR_-o?si=H0BkhVpecBPSXOqW
64 Wyświetlenia
64
powsinoga
🤣
Lili
🙂🙃😉
evanelina
No to teraz uzupełnia braki 🤣
Citro
I dlatego pod kominem należy nosić kask. 😁
elik
🤣
Cała rodzinka na wizji
43 Wyświetlenia
43
Iwona65
Afrodyta i akcja trwa dalej
Iwona65
Ale było kino. Z efektownym zakończeniem jak Włókniarz szajby dostał
2010
Afrodyta poleciała
Pewnie tym dwóm leniom nie chce się polować i poleciała po zarło 🤣
Citro
Super widok o poranku!
elik
super to wygląda
Rezydenci i młody ? Czy dwoje młodych i rezydent 🤔
evanelina
Na moje, od lewej, Gdynek, Włókniarz, Afrodyta
Citro
Od prawej Afrodyta, dalej Włókniarz a z tyłu Gdynek.
Czy mi się wydaje czy jakoś nerwowo jest ?
35 Wyświetleń
35
evanelina
Jest i Włókniarz
buber
Chyba wszyscy czekają na jakieś zarelko 🤣
evanelina
Polecieli
2010
Coś obserwuje w górze
Ale teraz chyba Afrodyta jest ? Tak szybko się zmieniają, że już nie ogarniam 😅
O i młody się znalazł 😁
Operator jak zwykle na baczności 😁❤️
31 Wyświetleń
31
evanelina
Chyba Gdynek usiłuje coś w tej mgle upolować ...
Rezydenci na zmianę przylatują i odlatują
Więcej