Co do Twojego postu i wątpliwości, które masz- na ostatniej focie to rzeczywiście Afrodyta. A w takich okolicznościach to było https://youtu.be/H-RrDNHv2ig?si=j3eU0fe_WdZKFVob Jak Ci chce, to może uzupełnisz post z bandytą Włókniarzem. Mały łajdus jeszcze czekał aż mu matka trochę opióruje posiłek?... :)
Jako zabawna ciekawostka- evanelina wrzuciła filmiki z 9.11 i na jednym widać jak Gdynek wydala kamienie aż dzwoniło na kominie 😂 Wyodrębniłam kilka takich zrzutów, całą serię właściwie .Jak tak dalej pójdzie to trzeba będzie żwirek na wiosnę uzupełnić https://youtu.be/byHNdjPR_-o?si=H0BkhVpecBPSXOqW