Pokaż:Wszystko
Włókniarz szuka resztek na daszku
26 Wyświetleń
26
Młody zajada na daszku, dopiero wszedłem na podgląd więc nie wiem czy sam upolował czy jednak zabrał Afrodycie
31 Wyświetleń
31
Dzień dobry, sokół w kam. 3🙂
31 Wyświetleń
31
Citro
Nadal siedzi i czegoś szuka w mlecznej krainie.
Afrodyta z łupem.
40 Wyświetleń
40
evanelina
Gdynek na obiad wpadł 🙂
Zbliżenie na Afrodytę (?)
39 Wyświetleń
39
Iwona65
Co do Twojego postu i wątpliwości, które masz-  na ostatniej focie to rzeczywiście Afrodyta. A w takich okolicznościach to było   https://youtu.be/H-RrDNHv2ig?si=j3eU0fe_WdZKFVob   Jak Ci chce, to może uzupełnisz post z bandytą Włókniarzem. Mały łajdus jeszcze czekał aż mu matka trochę opióruje posiłek?... :)
2010
Czyli wychodzi na to, że trafiłem na końcówkę tej sceny ;). Oczywiście dodam informacje o Włókniarzu
Na wizji Włókniarz i jeden z dorosłych, po wielkości wnioskuję, że Gdynek
36 Wyświetleń
36
Gdynek w budce 🙂 ładny tydzień nie mogłam trafić na sokoła w podglądzie.
35 Wyświetleń
35
Para na wizji
Dzień dobry! Zbliżenie na sokoła siedzącego na drugim kominie
56 Wyświetleń
56
Dzień dobry! Włókniarz rozrabia w budce 🙂
48 Wyświetleń
48
Gdynek po raz drugi pogłębia dzisiaj dołek
48 Wyświetleń
48
Gdynek ponownie na wizji 🙂
45 Wyświetleń
45
Dzień dobry! Gdynek w budce, Włókniarz na barierce. Zauważyłem, że oni chętniej goszczą w gnieździe w dni wolne od pracy 😁
42 Wyświetlenia
42
Citro
Dokopał się do podłogi. Co teraz biedak zrobi?
2010
Może petycja o dosypanie kamyczków dla Gdynka? 🤣
evanelina
Lepiej nie, bo jak zacznie kopać strach będzie przechodzić w pobliżu! Budkę pogłębić!😂
W budce oczywiście Gdynek. Niedługo dokopie się do dna 😅
49 Wyświetleń
49
Włókniarz na barierce, przed chwilą wydalił wypluwkę
55 Wyświetleń
55
Jako zabawna ciekawostka- evanelina wrzuciła filmiki z 9.11 i na jednym widać jak Gdynek wydala kamienie aż dzwoniło na kominie 😂 Wyodrębniłam kilka takich zrzutów, całą serię właściwie .Jak tak  dalej pójdzie to trzeba będzie żwirek na wiosnę uzupełnić  https://youtu.be/byHNdjPR_-o?si=H0BkhVpecBPSXOqW
64 Wyświetlenia
64
powsinoga
🤣
Lili
🙂🙃😉
evanelina
No to teraz uzupełnia braki 🤣
Citro
I dlatego pod kominem należy nosić kask. 😁
elik
🤣
Więcej