Dobry wieczór🤗. Może ktoś wie i podzieli się tą wiedzą tajemną, kiedy może ruszyć podgląd na EC4? Tiga8 pisała niegdyś o październiku, a już grudzień nam nastał. I tak ciągle nie wiemy, czy Varso poradził sobie po kontuzji, czy Zoe na niego czekała i w ogóle co tam się dzieje.
Na kominie trwają jakieś prace i póki się nie skończą na podgląd nie możemy liczyć. Btw byłam dziś w okolicy ale z obserwacji nici... https://zapodaj.net/plik-PCa2dAa1cb
Co do Twojego postu i wątpliwości, które masz- na ostatniej focie to rzeczywiście Afrodyta. A w takich okolicznościach to było https://youtu.be/H-RrDNHv2ig?si=j3eU0fe_WdZKFVob Jak Ci chce, to może uzupełnisz post z bandytą Włókniarzem. Mały łajdus jeszcze czekał aż mu matka trochę opióruje posiłek?... :)
https://zapodaj.net/plik-PCa2dAa1cb