Pokaż:Wszystko
41 Wyświetleń
41
Dzień dobry! Gdynek na zapleczu wsuwa śniadanie 😄
43 Wyświetlenia
43
Ogon na wizji, dzień dobry
41 Wyświetleń
41
Dobry wieczór🤗. Może ktoś wie i podzieli się tą wiedzą tajemną, kiedy może ruszyć podgląd na EC4? Tiga8 pisała niegdyś o październiku, a już grudzień nam nastał. I tak ciągle nie wiemy, czy Varso poradził sobie po kontuzji, czy Zoe na niego czekała i w ogóle co tam się dzieje.
52 Wyświetlenia
52
jur
jur
Cała nadzieja w obserwatorach i obserwacjach bezpośrednich. Musimy uzbroić się w cierpliwość i czekać.
evanelina
Na kominie trwają jakieś prace i póki się nie skończą na podgląd nie możemy liczyć. Btw byłam dziś w okolicy ale z obserwacji nici...
https://zapodaj.net/plik-PCa2dAa1cb
Iwona65
Komin ukradłaś
Daszka
No piękne widoki😂.
😆
monikam54
Też czekam na jakieś informacje odnośnie podglądu i co u Varso 🥺
Sokół na barierce, na zapleczu
41 Wyświetleń
41
43 Wyświetlenia
43
Gdynek podziwia mgłę 😂
39 Wyświetleń
39
2010
Wizyta Afrodyty zakończyła się zbliżeniem na nią na pięknym tle 😁
https://zapodaj.net/plik-lhuLZt0Y1n
2010
Gdynek coś zajada w kam.3 ale nie wiem czy to coś świeżego czy jakiś suchar
Citro
Czyli to głód a nie romans ;)
😆
powsinoga
😂
Citro
Grudniowy romans kwitnie na daszku... no i Gdynek zwiał.
2010
I nawet Afrodyta się pokazała
evanelina
Jaki spryciarz, na barierce ale pod daszkiem 🤣
Włókniarz szuka resztek na daszku
26 Wyświetleń
26
Młody zajada na daszku, dopiero wszedłem na podgląd więc nie wiem czy sam upolował czy jednak zabrał Afrodycie
31 Wyświetleń
31
Dzień dobry, sokół w kam. 3🙂
31 Wyświetleń
31
Citro
Nadal siedzi i czegoś szuka w mlecznej krainie.
Afrodyta z łupem.
40 Wyświetleń
40
evanelina
Gdynek na obiad wpadł 🙂
Zbliżenie na Afrodytę (?)
39 Wyświetleń
39
Iwona65
Co do Twojego postu i wątpliwości, które masz-  na ostatniej focie to rzeczywiście Afrodyta. A w takich okolicznościach to było   https://youtu.be/H-RrDNHv2ig?si=j3eU0fe_WdZKFVob   Jak Ci chce, to może uzupełnisz post z bandytą Włókniarzem. Mały łajdus jeszcze czekał aż mu matka trochę opióruje posiłek?... :)
2010
Czyli wychodzi na to, że trafiłem na końcówkę tej sceny ;). Oczywiście dodam informacje o Włókniarzu
Na wizji Włókniarz i jeden z dorosłych, po wielkości wnioskuję, że Gdynek
36 Wyświetleń
36
Gdynek w budce 🙂 ładny tydzień nie mogłam trafić na sokoła w podglądzie.
35 Wyświetleń
35
Para na wizji
Dzień dobry! Zbliżenie na sokoła siedzącego na drugim kominie
56 Wyświetleń
56
Więcej