Pokaż:Wszystko
Gdynek i synek 🙂
42 Wyświetlenia
42
Młody czeka na śniadanie ?
44 Wyświetlenia
44
Sokół na barierce, Afrodyta?
41 Wyświetleń
41
Iwona65
A masz może zrzut. Bo ja tak później zaczęłam oglądać
evanelina
I młody nadleciał
A tak zawisł chwilę po przejęciu łupu
https://zapodaj.net/plik-PQTRCp0y3g
43 Wyświetlenia
43
Dzień dobry! Włókniarz zajada w budce przejęte od Afrodyty śniadanie. Niedawno było sprzątanie a od nowa jest pełno piór 🤣
36 Wyświetleń
36
evanelina
I jeszcze ktoś na lampie dogląda młodego.
aalina
Na lampie była Afrodyta , młody w budce a Gdynek na dole zerkał czy już może się załapać
Dzień dobry! Na zapleczu nadal tak https://zapodaj.net/plik-OFA4tAjNxy😄
44 Wyświetlenia
44
2010
Siedział (lub siedziała) ponad 3 godziny 😁
Dzień dobry. Ktoś na barierce za zapleczu piórka układa 😀
35 Wyświetleń
35
elik
obecnie od strony zaplecza jeden na kracie, drugi na poręczy
41 Wyświetleń
41
Dzień dobry! Gdynek na zapleczu wsuwa śniadanie 😄
43 Wyświetlenia
43
Ogon na wizji, dzień dobry
41 Wyświetleń
41
Dobry wieczór🤗. Może ktoś wie i podzieli się tą wiedzą tajemną, kiedy może ruszyć podgląd na EC4? Tiga8 pisała niegdyś o październiku, a już grudzień nam nastał. I tak ciągle nie wiemy, czy Varso poradził sobie po kontuzji, czy Zoe na niego czekała i w ogóle co tam się dzieje.
52 Wyświetlenia
52
jur
jur
Cała nadzieja w obserwatorach i obserwacjach bezpośrednich. Musimy uzbroić się w cierpliwość i czekać.
evanelina
Na kominie trwają jakieś prace i póki się nie skończą na podgląd nie możemy liczyć. Btw byłam dziś w okolicy ale z obserwacji nici...
https://zapodaj.net/plik-PCa2dAa1cb
Iwona65
Komin ukradłaś
Daszka
No piękne widoki😂.
😆
monikam54
Też czekam na jakieś informacje odnośnie podglądu i co u Varso 🥺
Sokół na barierce, na zapleczu
41 Wyświetleń
41
43 Wyświetlenia
43
Gdynek podziwia mgłę 😂
39 Wyświetleń
39
2010
Wizyta Afrodyty zakończyła się zbliżeniem na nią na pięknym tle 😁
https://zapodaj.net/plik-lhuLZt0Y1n
2010
Gdynek coś zajada w kam.3 ale nie wiem czy to coś świeżego czy jakiś suchar
Citro
Czyli to głód a nie romans ;)
😆
powsinoga
😂
Citro
Grudniowy romans kwitnie na daszku... no i Gdynek zwiał.
2010
I nawet Afrodyta się pokazała
evanelina
Jaki spryciarz, na barierce ale pod daszkiem 🤣
Włókniarz szuka resztek na daszku
26 Wyświetleń
26
Więcej