Pokaż:Wszystko
39 Wyświetleń
39
evanelina
Komitywa
Dzień dobry! Gdynek przyleciał na suchary 😂
37 Wyświetleń
37
Citro
Nadal siedzą. Co one widzą w tej mgle?
evanelina
Na pewno nie Afrodytę z jedzeniem 🤣
powsinoga
😂
evanelina
I nie wytrzymał presji Włókniarza w budce 🙂
powsinoga
Przegonił go synuś 🤣
elik
ja widzę w budce młodego
https://zapodaj.net/plik-g1MQmhfWIm
https://zapodaj.net/plik-BcHnxKQwkF
35 Wyświetleń
35
Dzień dobry, wczesne śniadanie na daszku
28 Wyświetleń
28
Gdynek ogląda bałagan w budce 😁
38 Wyświetleń
38
Citro
Syn już przeczesał dziś budkę, też nic nie znalazł.
2010
Gdynek jakiś tam skrawek znalazł, chociaż na pewno się tym nie najadł
Afrodyta (?) i Włókniarz w zbliżeniu 🙂
30 Wyświetleń
30
Citro
Jak siedzi na lampie to można zakładać, że to Afrodyta. Ona lubi na nich siadać.
2010
Po wielkości też stwierdzam, że to Afrodyta
Włókniarz terroryzuje ojca 😂
33 Wyświetlenia
33
Młody w kam. 2 z posiłkiem, a na daszku obstawiam Afrodytę. Dzień dobry!
39 Wyświetleń
39
Włókniarz ze świeżym śniadaniem.
35 Wyświetleń
35
W budce Orange w Łodzi przy Brzezińskiej czyszczone jest właśnie gniazdo. Trwa wymiana podłoża.
48 Wyświetleń
48
Lizka
Nowe kamyki nasypane i wyrównane. Jeden z panów przywitał obserwatorów i im pomachał do kamery :)
Daszka
To czyszczenie już od 2 dni trwa na raty.  I pomimo, że bardzo lubię rudzielce, a samiczka Brzezińska już w ogóle skradła moje serduszko w tym sezonie, to jeeeednak serdecznie zapraszam do czyściutkiej budki jakąś miłą, wędruskową parę😊.
evanelina
Włókniarza trzeba tam wysłać! Blisko będzie miał do Matki 🤣
Citro
Będzie wpadał do mamusi na obiadki ;)
Daszka
Naprawdę tak źle życzysz biednej Afrodycie?😅
Włókniarz ze śniadaniem w budce, niestety nie wiem kto je dostarczył
33 Wyświetlenia
33
2010
Niech żałuje ten kto nie widział podchodów Gdynka do przejęcia łupu 🤣
buber
Taki filmik udało mi się nagrać. https://youtu.be/lrgQB6auybY
evanelina
Był też Gdynek chętny na resztki 🤣
buber
Tatuś się doczekał na swoją kolej.
buber
Gdynek też był chętny na śniadanie, ale synek nie pozwolił.
evanelina
A jednak załapał się na resztki!
Ale dzisiaj był seans sokoli w Łodzi.  Namierzyłam po 10 i do 15.40 mniej więcej. Jakby ktoś nie wiedział to mogę opisać co się może wydarzyć z gotowaniem jajek jak już cała woda się wygotuje
65 Wyświetleń
65
evanelina
Wykluły się pisklęta?😅 I tak, seans dziś od samego rana. Włókniarz chyba na dobre w gnieździe zostaje 😁
Iwona65
Bo to rodzinny chłopak a święta tuż, tuż...
Iwona65
A co do dzisiejszej obecności przez wiele godzin Włókniarza i Gdynka,  to całość podsumowałabym jednym zdaniem- Afrodyta ratuj swoich chłopaków 😉
Młody aktualnie w oku dwóch kamer 😀
https://ibb.co/S4LQfWgd
39 Wyświetleń
39
Gdynek i synek 🙂
42 Wyświetlenia
42
Młody czeka na śniadanie ?
44 Wyświetlenia
44
Więcej