Pokaż:Wszystko
Włókniarz i Afrodyta na daszku
41 Wyświetleń
41
evanelina
Cała trójka na wizji 🙂
Włókniarz w budce, sucharów szuka.
44 Wyświetlenia
44
aalina
Teraz daszek przegląda ale nic tylko pióra
Dzień dobry! Aktualnie Włókniarz w budce, był też Gdynek ale synek go wygonił
31 Wyświetleń
31
Gdynek na daszku, Włókniarz na poręczy i tak sobie siedzą. A rano była szybka randka 
https://youtu.be/2cGf6OqspDQ
39 Wyświetleń
39
aalina
Dobrze mu na garnuszku u mamusi 🤣
2010
Kilka dni go nie było i już myślałem, że poleciał szukać swojego miejsca na ziemi. No cóż, może poleci w nowym roku 😆
Citro
Niech zostanie na całą zimę. Będzie miał więcej szans na przeżycie. No i zapewni mam rozrywkę, gdy rodzice zaczną randkować, a on będzie im rozkosznie przekazał.
Dzień dobry! Aktualnie Gdynek w budce (jakąś ciężką rozkminę ma w dołku) a Afrodyta przystrojona w fascynator na barierce przysiadła 😁
34 Wyświetlenia
34
Dzień dobry! Afrodyta na barierce
32 Wyświetlenia
32
2010
Teraz kawałek sokoła jest widoczny w kamerze nr. 2
Afrodyta odleciała i już po chwili Gdynek przyleciał szukać resztek 😆
41 Wyświetleń
41
34 Wyświetlenia
34
Świąteczny obiad
31 Wyświetleń
31
28 Wyświetleń
28
Dzień dobry! Ktoś siedzi na lampie
29 Wyświetleń
29
W ten świąteczny  dzień 🎄witam FF
52 Wyświetlenia
52
Teraz ktos na barierce siedzi.
46 Wyświetleń
46
evanelina
Nie wiem czy nie cała trójka, Gdynek na dołkach, i ktoś na barierce w kam.2, a w 1. kamerze widok na drugą stronę komina. Tak mi się wydaje 🙂
Dzień dobry w świąteczny poranek! Gdynek wziął się za dołki 🙂
30 Wyświetleń
30
Piękne zbliżenie...
37 Wyświetleń
37
Więcej